Найпростіший акваріум. Найдешевший, оскільки немає необхідності встановлювати устаткування для цієї рибки. І півник є однією з найкрасивіших акваріумних рибjr. Серед рибок небагато яких можуть із нею змагатися у красі.

Купити прекрасний акваріум для півника

Рибка півник

betta-fish-photography-5
0_c242d_67ed1235_xl
images-2
images-15
images-3
images-6

Особливістю цієї рибки є те, що вона живе у будь-якій калюжі, і вимагає мінімальної кількості води. Там, де більшість акваріумних рибок не виживуть, півник прекрасно себе почуває. У неї є спеціальний орган, який дозволяє хапати кисень з поверхні води. Тому, аерація зовсім цій рибці не потрібна. А фільтрація А фільтрація – якщо не перегодовувати, то півнику можна просто підмінювати частину води в акваріумі, а функцію фільтрації візьме на себе грунт в акваріумі. Рибка дуже міцна.

Друга особливість – вони одинаки. Не терплять осіб свого виду, і краще всього утримувати їх окремо. Як правило тримають самців. Вони красивіші. Але, продавцям треба і самиць продавати, і тому вони говорять – а купите 4-5 самиць йому. Він їх ганятиме, але оскільки їх багато, то отримувати удари у бік будуть довго і відразу не помруть. Але все одно, самець вередливий і інстинкти йому диктуватимуть, що він у своїй калюжі хазяїн, а усе інше свого виду повинно бути знищено. До речі, в Таїланді проводять іноді півнячі бої.

Ось відео бою цих півників. За декілька хвилин від красивих плавників залишається лахміття. З самицями відбувається майже те ж саме, тільки менш агресивно і триваліше.

Куди поставити акваріум з півником

Перша рибка для дитини, коли треба дізнатися, а чи дійсно йому сподобається акваріум – це “саме воно”. Його можна поставити в звичайній баночці і за 2 у.о. Отримати готовий пробний варіант. У 90-і ми так в’юнів тримали. Грошей на акваріум не було, і жили у нас так в’юни.

Другий – акваріум на офісний стіл. Так, він маленький і красивий. І якщо Ви хочете або виділитися, або показати, що Ви любите акваріум – цей акваріум в маленькому офісі самий раз. Але, якщо кабінет більше і окремий, то тоді краще придивлятися до дорожчих варіантів.

Акваріум вдома. Що б був. Ось Леон кіллер постійно бігав зі своїм фікусом. Як з домашньою твариною, і його навіщось постійно рятував. Так само тут. Маленький акваріум з півником вдома. Ось є Вам за чим доглядати.

Подарунок акваріум з півником. Його можна дарувати дитині, для виховання почуття відповідальності за іншими. Його можна подарувати будь-якій людині, оскільки є місце для роботи, де він може його залишити, так і є будинок, де завжди акваріуму на декілька літрів знайдеться місце. І якщо брати дорожчий акваріум, то він буде солідний. Як приклад акваріум для півника Lux від Blue Barbus..

Запускаємо акваріум з півником

Для запуску ми обрали акваріум для півника Lux. Він ідеальний, як акваріум із скла. Краще не зробити, і усі “навороти” в нім є присутніми. Конкурувати можуть з ним тільки акваріуми з оргскла і пластмас, оскільки із скла крутіше не придумаєш. А тому, такий акваріум можна з гордістю ставити у себе і показувати усім іншим, або ж подарувати, як солідний подарунок.

Ставимо декорації в акваріум

Заливаємо воду

Запускаємо півника

ВСЕ