Обслуговування акваріума

Кожен акваріуміст – чи досвідчений профі, новачок, чи акваріумний аматор – мріє про красивий акваріум. Він опиняється в центрі загальної уваги, як тільки гості чи відвідувачі показуються на горизонті. Акваріум – це гордість акваріуміст. Це статус і взагалі, улюблене дітище, яке хочеться пестити і плекати. Але щоб пестити і плекати, потрібно начитатися масу літератури і набити ще більшу масу шишок, витратити море часу і океан зусиль. Не кожен, хто хоче мати акваріум у своєму офісі чи будинку має такі можливості. У зв’язку з цим ми готові запропонувати вам низку послуг, які: а) дозволять вам мати розкішний акваріум і б) не витрачати на цей час та зусилля. Це послуга обслуговування акваріумів. Якщо хочеться мати красу, але не має можливості приділяти самому час.

завантаженняМи вже писали про те, як створити акваріум з нуля, якщо для цього катастрофічно немає часу. Для цього можемо запропонувати послугу акваріум під ключ, а також виготовлення акваріума на замовлення, консультації з акваріумів. Якщо ви вже обзавелися таким «живим куточком», або тільки-но замислюєтеся над таким кроком, виникає цілком ясне питання. А хто ж  доглядатиме за цим живим куточком?

Акваріум – це не закрита екосистема, яка здатна функціонувати на самозабезпеченні. Акваріум без людської уваги і турботи, без підмін води, без годування, без відстеження стану води і так далі, не може існувати. Тож хочемо ми того чи ні, а брати участь у його житті просто доведеться. Інша річ, що доручити цю участь можна комусь іншому. А самим милуватися красою підводних стихій.

Послуга з обслуговування акваріумів

Послуга з обслуговування акваріумів останнім часом набуває популярності. Все більше і більше офісів, ресторанів, готелів і просто домашніх затишних просторів відчиняють свої двері для акваріумного світу. Але давайте розглянемо детальніше. У чому полягає ця послуга.

“Це не техніка дійшла, це я сама дійшла”, – говорила героїня всім відомого радянського мультфільму “Зима в Простоквашино”. Техніка сучасної акваріумістики дійсно дійшла до того, що проблеми з підтримкою біологічної рівноваги в акваріумі зведені до такого мінімуму, про який не думали навіть у самих рожевих снах любителі рибок ще кілька десятків років тому. І все-таки до гарного і розкішного акваріуму потрібно ще прийти самому. Ніхто не скасовував необхідність почистити фільтр, а також стінки акваріума, просифонування ґрунту, лікування акваріумних рибок… Турботу про вашу кімнатну водойму готові взяти на себе наші фахівці Інтернет-магазину.

Обслуговування акваріумів: якісно, швидко, професійно

Обслуговування акваріумів: час і гроші

Періодичність обслуговування акваріумів в середньому – це один раз на 2 тижні. Однак у різних випадках можуть виникнути потреби робити це рідше чи частіше. Не варто забувати про те, що неможливо створити два однакові акваріуми. Адже акваріум – це ціла біологічна система. Там життя циркулює за своїми власними правилами. Вартість обслуговування акваріума залежить від трудомісткості робіт, обсягу акваріума. Абонентське обслуговування акваріума – це гарантований спосіб уникнути проблем із водним світом.

У сучасних умовах безліч фірм пропонує свої умови обслуговування акваріумних просторів. Але наша практика показує, що далеко не всі готові робити це по-справжньому якісно. Трапляється, що, передавши відповідальність за обслуговування акваріума «в приватні руки», клієнт отримує проблемний акваріум. На догляд за яким витрачається дедалі більше грошей. Все від неправильного обслуговування. І тут постає логічне питання – що робити? Адже не так просто взяти і відмовитися від улюбленого акваріума. Та й гроші вже витрачені…Ось тому потрібно звертатися тільки до тих фахівців, у яких заняття акваріумістикою порівняно з хобі, які ретельно, з належною увагою та трепетом стежитимуть за підтримкою затишку та красоти в вашому домашньому чи офісному акваріумі.

Список послуг по догляду за акваріумом

Що ж включає обслуговування акваріума? Отже, список послуг із догляду за ним такий. Регулярно до вашого акваріуму виїжджатиме фахівець, на плечі якого лягає огляд «акваторії», чищення самого акваріума, тобто чищення скла акваріума та його декоративних елементів. Він тестує склад води, якщо при цьому потрібна її заміна – замінює “свіжачком”. Також до його компетенції входить і оцінювання стану ґрунту. Якщо ґрунт у неналежному стані, то фахівець проводить процедури догляду за ним. Як правило, це просифонування ґрунту. Зрештою, наш фахівець спостерігає за тим, щоб акваріумне обладнання працювало як годинниковий механізм. Так, наприклад, відомі випадки залипання терморегулятора, внаслідок чого може виникнути небезпека для життя акваріумних рибок. Значно рідше людина, яка відповідає за догляд за вашим акваріумом, буде пересаджувати рослини. Ця процедура потрібна дуже рідко.

sUP3iu7jj9cІноді внаслідок різних причин може виникнути така ситуація, як проблемний акваріум. Наприклад, внаслідок перекорму рибок, вони можуть захворіти. Лікування риб по необхідності також на плечах спеціаліста по догляду за акваріумом. Якщо необхідно відселити частину рибок із загального акваріума, тобто створити умови карантину, то цим займеться фахівець. Будь-які порушення рівноваги екосистеми будуть помічені професіоналом, а найгрубіші можуть уникнути недосвідченого ока новачка. У цьому й перевага послуги обслуговування акваріума.

Звичайно ж, наш фахівець не залишить вас без докладних консультацій щодо того, як підтримувати порядок в акваріумному середовищі в інтервалах між приїздом майстра з догляду. Таким чином, ви можете бути впевнені, що вклавши певну суму в запуск акваріума, ви отримаєте дійсно красивий, здоровий і акваріум, що функціонує, а не купу проблем.

Як мовилося раніше, частота відвідувань фахівцем вашого акваріума безпосередньо залежить від складності роботи. Розміри, різні труднощі, пов’язані з оформленням та дизайном акваріума, можуть трохи вплинути на трудомісткість. Проте, є певні стандарти. Великі акваріуми вимагають чищення один раз на місяць. Невеликі ж акваріуми вимагають більше уваги в цьому плані – раз на тиждень, то це точно.

Обслуговування акваріумів: якісно, швидко, професійно

Кому довірити обслуговування акваріума?

Декілька правил про те, як вибрати «довірену особу». Нині безліч фірм і приватних осіб надають такі послуги, як ми вже говорили. Але як вибрати того, хто не просто «обслуговуватиме», а «доглядатиме»? По-перше, не довіряйте першим зустрічним. Людина, яка докладатиме свої руки до вашого акваріума, повинна знати не з чуток про те, чого хоче той чи інший акваріум. Запитуйте, якими послугами ще може похвалитися фірма. Так, наприклад, якщо підприємець може, крім обслуговування, запропонувати вам готель для рибок, ремонт акваріумних кришок, виготовлення акваріумних кришок і так далі, тобто це багатопрофільна фірма, яка комплексно підходить до клієнта. І якщо, скажімо, виникне необхідність відселити кудись захворілу рибку, в цьому не буде ніякої загвоздки. Як не створить проблема перевезти аквариум, якщо виникне така потреба. Такими складними речами не займаються любителі чи, власне, продавці однієї послуги.

Додаткові послуги до обслуговування акваріумів

Є низка інших послуг, за які теж готові взятися наші фахівці. Наприклад, трапляються випадки, що приміщення, де розташований акваріум, на якийсь час залишається без вашої присутності. Найпоширеніший варіант – ви терміново їдете, або не дуже терміново, але надовго у відпустку. Хто годуватиме рибок у цей час? Хто підмінюватиме воду і чиститиме фільтр? Ми можемо запропонувати вам догляд та годування акваріумних жителів на певний час, поки вас немає.

Ще одна цікава послуга, яка користується попитом, це консультування  по акваріумам, з облаштування ландшафту в акваріумі, його дизайну, оформлення рослинами та підбору риб. Не завжди людина, навіть творчої професії, навіть із найкреативнішим мисленням, знає, що до чого в акваріумній справі. І тут починаються брутальні помилки. Так, ось ця кучерява рослинка, яка так красиво виглядала в магазинському акваріумі, буде дуже мило прикрашати ваш підводний маленький світ, але чи довго воно там проживе? Так, потрібно знати, які враховувати параметри при оформлені акваріумного простору. Одним словом, якщо відчуваєте, що не вистачає досвіду, звертайтеся, ми із задоволенням підкажемо та допоможемо у різних ситуаціях.

Сучасний світ диктує нам жорсткі правила гри, де час – це не просто гроші, це великі гроші. В якому потрібно вміти себе правильно подати і презентувати свою діяльність, теж потрібно вміти. Все це пов’язане з зусиллями, але зусилля відправляють нас до «першого пункту» – час – гроші. Вирішити цю проблему можна, поклавши обов’язки на професіоналів.

Довірити обслуговування свого акваріума справжнім професіоналам, ви можете захистити себе від розладів і розчарувань, від безглуздих помилок і витрачання грошей (не секрет, що акваріум сам по собі вимагає деяких фінансових вкладень – купити акваріумне обладнання, купити акваріум, заселити рибок …). Так що замовляючи послугу з обслуговування акваріума, ви заощаджуєте свій час і не відмовляєтеся від задоволення мати вдома або в офісі розкішний підводний світ.