В останні роки в зв’язку з розвитком технологій виробництво акваріумів зазнало певних змін. З’явилися нові можливості, нові рішення, нові габарити, нові матеріали. Але сутність залишилася незмінною: акваріум – це краса природи в окремій оселі та любов до життя в окремій душі.

Акваріум – терапевт

Вчені довели, що споглядання життя лускатих в акваріумі протягом десяти – п’ятнадцяти хвилиин щодня має визначений терапевтичний ефект. У людини нормалізується тиск. Втома після важкого дня зникає. М’язева напруга поступається релаксу. Тобто, мати акваріум, це не тільки приємно, але й корисно.
Під водою час наче спливає повільніше. Акваріум приваблює погляд магічним спокоєм. Спостерігати за рибами після напруженого робочого дня – величезне задоволення. Тож не дивно, що у сучасному швидкому темпі життя акваріуми стають все більш популярними. Звідси походить розмаїття у асортименті, що пропонують сучасні крамниці та інтернет-ресурсі.

За последнее время производство аквариумов несколько изменилось. Как и производство мебели или, скажем, бытовой техники, оно стало несколько более технологичным. Технологии просочились в нашу жизнь так, что уже сложно представить себе существование без них. В аквариумистике технологии добрались до изменения форм аквариума и усовершенствования материалов. Однако суть осталась та же…

x_6939c8d8

Як обрати акваріум?

Розібратися у пропозиціях, що надає ринок, іноді складно навіть фахівцю. Тим більше людині, яка просто хоче акваріум. Ми пропонуємо свої послуги не тільки по виготовленню акваріумів та акваріумних кришок та різним додатковим моментам, але й консультації. І, як показує досвід, ця пропозиція має значний попит.

Отже, спробуємо превентивно відповісти на деякі розповсюджені питання та поговоримо про виробництво акваріумів. Оскільки ми працюємо на ринку з 2007 року, тобто більше десятиріччя, нам є що розповісти з цього приводу.

Останні тенденції акваріумної моди

На заміну радянській гігантоманії прийшла суцільна ощадливість. Останнім часом стало модно створювати інтер’єри у стилі мінімалізму. Простота – це добре, але вона потребує родзинки. І нею часто стає саме акваріум.

Багато хто бажає зробити акваріум назвичайним за формою та розташуванням. Виконуючи такі проекти, ми завжди намагаємося балансувати між красою та доцільністю. Адже акваріум – не тільки гарна іграшка. Це – майже жива істота, організм, у якому діють власні закони, і вони – обов’язкові для виконання. Рибкам повинно бути комфортно в акваріумі – інакше, це вже не акваріум. Тому часто доводиться вносити корективи у креативні ідеї замовників. Але загалом неможливого немає – просто потрібно правильно обрати шлях досягнення мети.

Океанаріум вдома замовляли?

Процес виготовлення акваріума не є складним технологічно. Але потрібно чітко додержувати технології та мати тверду руку. Часто до нас звертаються з проханням виготовити дуже своєрідний за формою акваріум. Іноді доводиться створювати системи з кількох акваріумів, що мають спільне обладнання.
static13

Сьогодні фахівці з акваріумістики та аквадизайну так прискіпливо ставляться до найменших деталей розробки та оформлення акваріума, що ця справа перетворилася на справжнє мистецтво. Погляньте на фотокартки робіт відомих майстрів – це вражаюче видовище! Дехто, надивившись таких картинок, навіть не може повірити, що подібне може існувати у дійсності, навіть – в звичайній оселі. Але так – це можливо. Щоправда, досягнення мети потребуватиме знань, досвіду, часу та грошей.

Якщо це вас не лякає – пропонуємо відвідати наш магазин. Справжні фахівці-акваріумісти допоможуть вам створити акваріум: купити готовий акваріум або замовити виготовлення акваріума та акваріумної кришки, запустити акваріум, нададуть консультації, запропонують допомогу у підборі та заселенні рибок, створять індивідуальний дизайн.
Акваріумістика у її сучасному значенні – справа для фахівців. Шикарний акваріум потребує постійного та грамотного догляду. Для здійснення його потрібно володіти знаннями про особливості біологічних процесів, що відбуваються в акваріумі, і які є запорукою його існування. Але коли акваріум є, і він гарний – не любити його просто не можливо. Зусилля, витрачені на нього, виправдають себе. Догляд перестане обтяжувати, а якщо часу дійсно немає – можна звернутися до наших акваріумістів.
full09

Власне, акваріум

Чи змінилося виробництво акваріумів протягом останніх десятиріч? Певно, що так. Сутність залишилася такою самою: кілька пластинок скла потрібно з’єднати між собою за допомогою клею. Але нюанси з’явилися нові.
По-перше, сьогодні можливо виготовлення акваріума не тільки зі звичайного селіконового скла. Є довгий список альтернативних матеріалів. Вибір залежить від того, акваріум якого типу ви хочете створити:

  • Панорамний;
  • Кутовий, можливо, з вигнутим склом;
  • Сферичний або інший за формою;
  • Класичний прямокутний;
  • Для черепахи тощо.

Є вибір і серед матеріалів для склеювання. Але це вже інформація для майстрів.
До кожного акваріума додається кришка.
На нашому сайті або безпосередньо у магазині ви можете більш детально ознайомитися з асортиментом акваріумів та отримати індивідуальні консультації. В є в наявності великий вибір різноманітного розміру акваріумів, а якщо цього замало – ви можете замовити виготовлення саме вашого акваріума.
Akvarium-pod-zakaz
Виготовлення акваріума на замовлення – ідеальний варіант для тих, хто прагне вписати його в нестандартний простір. Іноді в акваріуміста є особливі вимоги до кришки: можливо, в неї потрібно монтувати додаткове обладнання. Інколи просто замінити лампи у готовій кришці виявляється достатньо.

Грамотний підхід

Виробництво акваріумів від “Посейдона” не завершується на створенні ємності. Ми спробували – і в нас вийшло створювати акваріумні системи. З тих пір створення акваріумних систем стало нашою базовою послугою. Це – складна праця, що вимагає багато знань та зусиль. Навіть один акваріум привести до ладу – це тривалий процес. Що казати про кілька акваріумів, що мають функціонувати у гармонії між собою. Але ця послуга стає дедалі популярнішою. Акваріумні системи виготовляють сьогодні не тільки з комерційною метою, але й для дому – ті, що хочуть мати справжній хатній океанаріум.
Якщо ви замислилися над тим, щоб замовити акваріум під ключ або виготовлення акваріума, дамо кілька порад:

  1. Акваріум сам собою виготовити не складно, але якщо порушити технологію, вийде дуже проблемна річ: можливі тріщини, протьоки тощо;
  2. Велике значення має підбір обладнання, тому якщо ви не почуваєтеся достатньо впевнено, краще проконсультуватися зі спеціалістами;
  3. Визначтесь з матеріалом для акваріума: органічне скло, силікатне скло, пластик тощо;
  4. Знайдіть гарних майстрів. Як це зробити? Дуже просто: з досвідом розширюється спектр запропонованих послуг, це однозначно. Тобто, де пропонують більше варіантів, там вірогідніше за все працюють більш досвідчені майстри;
  5. Не нехтуйте думкою професіоналів: повірте, всі ми прагнемо виконати замовлення, і пропонуємо змінити певні параметри тільки тоді, коли їх дійсно доречно змінити.

Ми цінуємо своїх клієнтів і ніколи не відмовляємо у фаховій консультації. До того ж, нам часто самим доводиться потім обслуговувати той акваріум, що ми створили. Тож, робимо як для себе.
08dbabf3eb6478cad6bc007e2a7f343e

Додаткові бонуси

Акваріум зволожує воду у приміщенні. Це дуже корисно.
Нормально облаштований і доглянутий акваріум добре пахне.

Водний куточок є джерелом добрив для кімнатних рослин: акваріумна вода насичена різними органічними та неорганічними сполуками, поливаючи нею рослини можливо досягти швидкого росту і декоративності.

94132513_3_644x461_akvarium-na-zakaz-zootovary

Акваріум має свій звук: це плескіт води та бульбашок. Цей звук розслаблює та заспокоює. Але не рекомендуємо ставити акваріум у спальні: чутливі люди можуть не заснути, доки не звикнуть. Якщо ви бажаєте звикнути, та задоволеннями дивитеся на акваріум перед сном – вам це вдасться. Але якщо чоловік або дружина не поділяють захоплення акваріумістикою, не варто перетворювати акваріум у джерело суперечок. Краще встановіть його у вітальні або їдальні.