Сьогодні придбати акваріум можливо ледь не на кожному кроці: в магазині, на ринку, через Інтернет. Вам запропонують широкий асортимент на будь-який смак, і ви зможете проявити власну фантазію майже без обмежень. Але при цьому ви повинні придбати для себе нове задоволення, а не купу проблем.
На воду можливо дивитися нескінченно довго – це помітили ще наші пращури. Дуже приємно після важкого робочого дня прийти додому та відпочити, спостерігаючи повільне пересування риб у воді. Або на кілька хвилин дати передих очам у офісі, де серед напруженої атмосфери паперів та оргтехніки знайшлося місце для акваріума.
Наявність перед очима куточка живої природи допомагає знизити напругу, перепочити, аби узятися до справи із новими силами. До того ж, акваріум – це солідно. На його облаштування потрібні чималі кошти та багато часу, отже, мати його дозволяють собі лише ті, хто дійсно почувається впевнено.
72d8b03635fb

Місія досяжна – купити найкращій акваріум

Найкращій акваріум – це той, що вам підходить. Давайте, принаймні, визначимося, з чого доведеться обирати.
Отже, акваріуми у цілому поділяються на три групи:

 1. Класичний прісний декоративний акваріум: бачимо найчастіше. Їхнє призначення – втішати око. Завдяки розмаїттю варіантів оформлення, вони вписуються практично у будь-який інтер’єр. В нашому магазині ви можете купити акваріум готовий або замовити його відповідно до свого смаку. Ми займаємося і виготовленням акваріумів, а для тих, хто не має особливих вимог, завжди готові запропонувати готові акваріуми різного розміру;
 2. Карантинний: цей акваріум призначено для технічних цілей. Риби не мешкають у ньому постійно. Сюди вони потрапляють, коли має відбутися нерест, або вони потребують лікування, або виявлена несумісність риб в основному акваріумі, або з метою транспортування акваріумного населення; вони не вирізняються декоративністю, мають потужне обладнання, зазвичай, невеликі за розмірами;
 3. Морський акваріум: акваріум із солоною водою, де утримуються відповідні істоти: риби, корали, молюски тощо. Це – важкий в догляді та дорогий варіант, але дуже видовищний.

712463
Обирати акваріум годиться виходячи з розуміння цілей його придбання. Також, обираючи складний морський акваріум, потрібно чітко уявляти собі, наскільки ви володієте ресурсами для його подальшого утримання. Докладну консультацію з питань акваріумів та утримання риб ви можете отримати у нас за телефоном або особисто.
Роки праці навчили нас вислуховувати клієнта та утримуватися від перенесення на нього особистих ідей та прагнень. Ми здатні створити саме той акваріум, який бажаєте мати ви, замість робити те, що цікаво нам як майстрам. Це саме стосується і продажу рибок та інших мешканців акваріума. Кожен вид рибок має власні потреби стосовно умов утримання. Важливо комбінувати види таким чином, аби вони жили у злагоді, а не тягли ковдру кожен на себе, і загалом – були задоволені акваріумом.
79_1
Типовою помилкою тих, хто заводить акваріум вперше, є думка, що маленький акваріум мати простіше, ніж великий. Але все зовсім інакше. Великий акваріум після вдалого запуска стає набагато менш залежним від свого власника, ніж малий, він довше і стабільніше підтримує свій баланс. Придбати акваріум – не важко, а от дати йому ради вже складніше. Разом з нами ви отримаєте від акваріума задоволення, а не самі лише проблеми.
Продаж та виготовлення акваріумів – основна наша робота. Ми працюємо більше 10 років, і жодного разу за цей час не ремонтували власних акваріумів. Ми зробимо для вас акваріум нормально.
Від вас потрібне чітке розуміння того, яким він має бути, або принаймні готовність до обговорення цієї теми. Сучасні технології дають великі можливості, але вони не нескінченні. Ми не зможемо виготовити акваріум, закручений у вузол. Але всі розумні варіанти і розміри, аж до 1000 літрів із копійками, для нас доступні.
Ми гарантуємо вам на 100% індивідуальний підхід, якщо це для вас важливо. У вас буде особистий майстер, який вестиме проект від А до Я:

 • Якщо вже ви вирішили виготовити акваріум на замовлення, тобто вам замало готових варіантів, серед яких знаходять свою мрію більшість клієнтів, напевне, ви хочете чогось особливого. Майстер обсудить це з вами докладно. В разі потреби, допоможе весь колектив фахівців, і разом ми дійдемо висновку, чи можливо втілити ваші бажання і наскільки точно;
 • Майстер виїде до дому, або у офіс, або за іншою адресою, туди, де має стояти майбутній акваріум. Ознайомиться з інтер’єром, запропонує дизайн або правки до вашого проекту, визначить розміри;
 • Вивчить місцеві параметри води або можливість їх вдосконалення, наприклад, чи готові ви купляти воду для акваріума окремо. З огляду на це відповість на запитання, чи можливо для вас утримувати саме тих риб, яких ви обрали. Якщо ви хочете мати декілька видів риб – то чи зможуть вони жити разом;
 • Проконсультує вам по питанню догляду за рибами та обладнанню: якщо вам це до снаги, ми привеземо саме тих риб, що ви хотіли; якщо виявиться, що ви не готові витрачати на них достатньо часу або коштів – запропонуємо інших, схожих, але менш вередливих, яких ви утримуватимете без особливих проблем довгі роки;
 • Допоможе визначитися з обладнанням, декораціями. Остаточно сформує замовлення.

Ми здатні виготовити акваріум складної форми, дуже великий, або маленький, якщо це має для вас сенс. Наші майстри консультують, попереджають, але не наполягають. Навіть Бог, створивши світ, зробив це відповідно до певних закономірностей. Не намагайтеся перемогти закони природи. Але обійти їх по максимуму – це справа для фахівця.

Важливо зрозуміти: навіщо?

Кожна людина теоретично має задаватися цим питанням, перш ніж зробити якійсь крок, і час, витрачений на подібні роздуми, завжди виправдовує себе. То навіщо мати акваріум? Чого ви прагнете досягти? Це – головний посил, точка відліку. Від відповіді на це питання залежать всі інші параметри майбутнього акваріума:

 • Місце розташування обумовлює форму та розмір;
 • Розмір та параметри води, що є досяжною – підбір акваріумних мешканців та рослин;
 • Населення акваріума – добір обладнання та декорацій;
 • Оформлення акваріума – періодичність чистки.

Акваріум – маленький штучний світ, в якому всі складові пов’язані між собою. Немає випадковостей, дива не трапляються. Це – високі технології і вичерпні знання.
Є один нюанс: акваріуми дуже важко транспортувати. І тоді, коли вони ще нові, а тим більше – вже функціонуючі. Тому вони вважаються ознакою впевненості та постійності. Якщо ви не знаєте, де будете завтра, краще завести щось більш рухоме. Нескінченно перевозити або навіть переставляти з місця на місце великий акваріум небезпечно. Скло може не витримати навантажень та механічних впливів.
1264662190_1118496989
З цих міркувань варто придбати для акваріума спеціальну підставку, тумбу. Звичайні побутові меблі не розраховані на те, щоб нести вагу у кілька центнерів. Наші фірмові тумби допоможуть вам правильно: рівно і впевнено встановити акваріум вдома або офісі, і це подовжить його вік. Працюємо також із виготовленням кришок для акваріумів.

Акваріум – це ще далеко не все!

Окрім власне ємності для води для утримання риб потрібні і інші технічні засоби:

 1. Тумба і кришка: у кришку монтується освітлення, іноді – система охолодження, вона попереджає вистрибування риб та потрапляння в акваріум бруду;
 2. Обладнання: лампи, фільтр, компресор, терморегулятор тощо. Без них ви зможете утримувати лише невибагливих риб та рослини у помірній кількості;
 3. Витратні матеріали: корми, добрива тощо.

В нашому магазині є у продажу акваріумна техніка як власного виробництва, так і зарубіжна. Ми не можемо сказати, що в нас є все. Але вибір солідний і достатній у більшості випадків. Ми радо проконсультуємо вас с приводу обладнання та допоможемо його підібрати найкраще, виходячи з потреб акваріума та ваших фінансових можливостей. Разом ми досягнемо результату, і вашим рибками буде комфортно і затишно в їхньому аквадоміку.
Ryaska-malaya_6
Від грамотного підбору обладнання напряму залежить стабільність акваріумної системи. Продаж техніки зараз ведеться скрізь, навіть на ринку. Але обрати якісне обладнання залишається складно. Тут не можна покладатися на зовнішній вигляд, хоча, якщо ви бачите, що корпус приладу виготовлено з тонкого неякісного пластика, навряд чи можна сподіватися на надійність начиння. Часто заплутує і ціна – дороге також не означає якісне. Як акваріумісти з великим стажем, ми дозволяємо собі періодично випробовувати різні новинки, отже, можемо поділитися з вами своїм досвідом. Стосовно обладнання, розробленого нами – ми даємо гарантію, що воно функціонуватиме.
Ви можете обрати обладнання за власним смаком. Один і той самий пристрій часто має кілька модифікацій, тож, є про що замислитися. Наприклад, фільтр може бути:

 • Аерліфтний: губка з моторчиком;
 • Внутрішній;
 • Зовнішній.

Є і інші прилади, за напрямом дії схожі на фільтри. Наприклад, піноутворююча колонка, що використовується у морських акваріумах при розведенні коралів, що дуже вимогливі до чистоти води.
Те саме можна сказати і про інші акваріумні пристрої. Отже, не варто нехтувати порадами тямущих людей. Це – їхня робота.

Акваріум “під ключ” – все прораховано

Для того, щоб мати гарний акваріум у квартирі або офісі, одного разу заплатити за нього недостатньо. Не варто купувати акваріум для дитини, бо рибок не потрібно вигулювати: це не означає, що доглядати їх простіше. Навпаки: якщо собака чи кіт може якось дати знати господареві про свої потреби шляхом загально зрозумілої мови звуків та рухів, то рибки не можуть навіть цього, і зрозуміти їх може лише той, хто щодня спостерігає їхнє життя з цікавістю та любов’ю.

Не можна купити акваріум, обладнання, рибок, декорації тощо, потім просто покидати їх у воду та очікувати, що акваріум оживе. Ні! Маленький водний світ потрібно турботливо і грамотно будувати. Це називається запуск.

Але й коли він почне функціонувати, його потрібно доглядати. Кожного дня щось робити для нього. Вас це лякає? Не варто: можливо, ви так закохаєтеся у його красу, що турботи по догляду взагалі перестануть вас обтяжувати. А якщо ні – зможете у будь-який час замовити послугу “догляд за акваріумами” у нашому магазині.

Якщо ви взагалі не плануєте витрачати часу на догляд, з самого початку доручіть життя вашого акваріума нам. Це називається “акваріум під ключ“. Усе робимо ми, а ви лише насолоджуєтеся красою. Такий підхід теж має право на існування. Головне – аби рибкам було добре. А хто і яким чином це забезпечить – справа другорядна.
Дзвоніть за телефонами, що вказані на сайті. Ми відповімо на всі запитання.