Продаж акваріумів

4Poecilia_reticulata_akvaСучасні технології дають можливість зробити реальними найрізноманітніші бажання людей про акваріум. Але купити акваріум або замовити теж потрібно вміти. Тож, спробуємо пояснити, як ми – акваріумісти з стажем у десяток років, уявляємо собі грамотний підхід до придбання акваріума. Продаж акваріумів – це не завжди пропозиція для вас кращого варіанту.

Акваріумістика вимагає уважності. У полі зору потрібно тримати кожну дрібницю. Недостатньо “просто” купити акваріум у найближчий крамниці та принести до дому. Зараз акваріуми продаються дуже різні. Є сучасні, а є такі, що ще наші дідусі утримували. І тут мова не тільки про естетику. Сучасний акваріум зроблений з новітніх матеріалів. Не варто нехтувати здобутками цивілізації, коли вже вони є у досяжності.

Важливим елементом є кришка. У неї монтується освітлення та ще деяке обладнання на ваш розсуд. Якщо кришка виготовлена з неякісного ДСП або пластика, її з часом може “покрутити” від вологи та високої температури. І вона вже не виконуватиме своєї роботи.

Отже, підійдемо до вибору акваріума розсудливо.

“Головне, аби сидів костюмчик”

6575643Тут мається на увазі – вписувався в загальне оформлення кімнати. Можливо багато розмірковувати про стилі дизайну акваріума та кришки. Але ми скажемо тільки те, що для нас можливо виготовити акваріум у будь-якому варіанті оформлення, у тому числі – забезпечити гармонію з рештою інтер’єру: зробити кришку відповідного кольору, випробувати нову форму, внести якісь додаткові нюанси, аби акваріум дійсно став часткою приміщення, а не залишався у ньому гостем.

Звичайно, обираючи акваріум, потрібно добре уявляти, які розміри для вас доцільні. Скільки простору ви зможете виділити для нього, аби він не заважав, а приносив радість.

Акваріум від 20 до 40 літрів вважається малим. Життя в ньому не буде достатньо стабільним, і завести можливо лише витривалих рибок. Але за браком простору можна вдовольнитися і таким варіантом. Його можливо поставити навіть на робочому столі. Або на тумбочці чи трюмо. Враховуючи малу вагу, такі акваріуми не потребують спеціальних підставок, але важливо подбати про те, щоб захистити меблі від вологи – покласти під спуд акваріума шмат оргскла або повсті.

Маленькі акваріуми для багатьох є небажаними, оскільки потребують постійного нагляду та втручання власника. До того ж, акваріумне обладнання розмістити в них важко таким чином, аби воно не заважало споглядати рибок. Один і той самий фільтр набагато більш помітний в малому акваріумі ніж у великому, де його приховують за декораціями. Якщо додати до цього обігрівач та компресор, виходить, що обладнання – і є декорацією. Коли ми на додачу наставимо туди ще керамічний палац, рибок залишиться тільки повтикати у вільні місця.

Втім, ми можемо запропонувати непоганий вихід з цього становища, що влаштує усіх:

  • Вас – за ціною та зовнішнім виглядом;
  • Рибок – за функціональністю.

Це – гамбурзький фільтр. Гамбурзький фільтр – авторська розробка наших майстрів, являє собою фільтр, компресор та обігрівач в одному “флаконі”. Він досить естетично і компактно виглядає в маленькому акваріумі і має достатню потужність.

Якщо в вас є можливість придбати акваріум більшого розміру – скористайтеся нею. Приблизно від 100 літрів акваріуми вже стають більш самостійними і вимагають менше догляду. Там легше сховати обладнання, можливо комфортно утримувати більше рибок. Акваріум на 150-200 літрів є оптимальним варіантом, якщо ви не ставите метою утримувати якихось особливих риб.

До речі, якщо ви не цікавилися цим питанням раніше, нагадаємо, що кожна рибка має вимоги до вільного простору. У маленькому акваріумі крупна рибка жити не зможе. Навіть якщо ви купите її маленькою, вона все одно страждатиме. Вона не зможе рухатися вільно, почне запізнюватися у рості, стане блідою та негарною. Купуючи рибок, завжди цікавтеся, до яких розмірів вони виростають в умовах акваріума і скільки літрів води потребує одна особина.

Гарними прикладами можуть слугувати астронотуси та золоті рибки: у продажу вони зазвичай мають довжину до 5 см, а вирости бажають до 20 см. Не купуйте їх для акваріума у 40 літрів.

Про форму та формат

20110602080731_5593774935cd6af0f633bКупити акваріум сьогодні не важко. Можливо купити, можливо замовити виготовлення акваріума. Все залежить від вашого бажання. Акваріуми бувають різної форми, але найбільш функціональною є паралілепіпед: його і доглядати простіше, і огляд в ньому кращій.

Прямокутні акваріуми – найстаріший варіант скляного акваріума. Він вписується скрізь, оскільки і меблі, і стіни в наших оселях так само мають прямі кути. За допомогою прямокутного акваріума можливо робити зонування приміщення, і це зручно.

Догляд за прямокутним акваріумом не складний порівняно з круглим або колоноподібним. І грунт, і стінки, і декорації у ньому є досяжними. У сферичному акваріумі прочистити стінки є проблемою, у прямокутному – це звичайний захід, що виконується між іншим.

Сучасні технології вигинання скла та пластика дозволяють створювати акваріуми чудернацької форми. Також можна бачити акваріуми, що вмонтовані у столи, стільці, барні стойки. Є також акваріуми-картини. Все дуже гарно виглядає, особливо – на листівці.

imagesАле на практиці все трохи гірше. Якщо ви завели акваріум живий – тобто, з рибками та справжніми рослинами, то його потрібно доглядати: чистити, вносити корми та хімію, контролювати обладнання. Це складно, коли акваріум не прямокутний і знаходиться десь під столом або під стелею. Яке б сучасне обладнання не було в акваріумі, воно не виключить необхідності інколи докладати для наведення ладу власні зусилля. Якщо ви доглядатимете акваріум погано, дуже скоро від його краси не лишиться нічого: декорації та грунт позеленіють або вкриються брудом, рибки випливуть до гори, вода прочне смердіти. То чи не краще завести прямокутний акваріум і зробити його гарним, ніж тримати смердючу банку дивовижної форми?

Втім, і цю проблему можливо вирішити: ми надаємо постійним клієнтам допомогу з обслуговування акваріума. Наші фахівці впораються і з кулями, і з бокалами, і з панорамами. Тоді в вас не буде жодних проблем: наш досвід і обладнання подолають усі складнощі.

Продаж акваріумів. Будь-який акваріум на ваш вибір

Кришка для акваріума

Отже, акваріумна кришка. Тут є про що посперечатися. Дехто радить купувати акваріум із кришкою відразу, інші пропонують купувати акваріум готовий, а кришку робити на замовлення. Треті замовляють і те, і друге, прагнучи створити для себе акваріумну систему з врахуванням усіх побажань до найменших дрібниць. Що ж, кожний підхід має право на існування. В залежності від конкретної ситуації, що сталася, можливо користуватися усіма трьома. Звичайно, кришка має підходити до акваріума, а як ви цього досягнете – справа ваша. Виготовлення кришки на замовлення зазвичай має місце коли:

  • Акваріум має нестандартні розміри і теж виготовляється на замовлення;
  • Акваріум має своєрідну форму: кутовий, або з вигнутим склом, і готову кришку для нього придбати немає можливості;
  • Рідна кришка вийшла з ладу.

Кутовий акваріум, до речі – чудове рішення в плані дизайну. Такий акваріум виглядає дуже гармонійно в інтер’єрі, особливо, якщо він має випукле чи увігнуте переднє скло. Але підібрати до нього кришку майже не можливо – доводиться тільки замовляти. Наш магазин має великий асортимент готових акваріумів прямокутної форми. Кутові ми виготовляємо на замовлення. Часто кутовий акваріум має велику глибину і важкий у догляді. Але це компенсується його красою та можливістю створити в ньому дійсно гарну композицію, не досяжну для акваріума іншого виду.

Продаж акваріумів. Будь-який акваріум на ваш вибір

З чого починається акваріум

aqa.ru-20110918031317Наша компанія працює по виготовленню акваріумів з 2007 року. Ми маємо в цьому значний досвід, у тому числі – у виготовленні акваріумних систем, запуску, виготовленню акваріумних кришок під замовлення, ремонті акваріумного обладнання та самих акваріумів. Виходячи з власних спостережень, ми зробили висновок, що людина, яка бажає мати акваріум, не завжди усвідомлює, скільки клопоту бере на себе і не має часу здійснювати необхідний догляд.

Тому ми пропонуємо послуги:

  1. “акваріум під ключ” – повне оформлення, заселення та запуск;
  2. “Акваріум із обладнанням” – виготовлення акваріума та підбір обладнання;
  3. “Запуск акваріума” – введення акваріумної системи у життя;
  4. “обслуговування акваріума” – систематичний догляд;
  5. “чистка акваріума” – разове наведення ладу та деякі інші.

Купити акваріум “під ключ”

Придбати акваріум “під ключ” – чудова можливість для тих, хто не має бажання працювати. Наші фахівці зроблять усе самі, а ви отримаєте готовий гарний акваріум виключно для вашої насолоди. Це позбавить вас від багатьох проблем та розчарувань:

Якщо ви маєте прихильність до конкретного виду риб, ми створимо акваріум саме для них: відповідного розміру, обладнаний та оформлений.
Підберемо самі обладнання, встановимо акваріум, якщо є потреба – зробимо під нього окрему сучасну тумбу. Зробимо налаштування, запустимо, заселимо. Від вас – лише ідея та гроші.

Угловой аквариум

Кутовий акваріум

Стосовно ідей – навіть у цьому ми можемо допомогти. Звертайтеся до нас по консультацію, і ми разом визначимо, що саме вам потрібно. У нас є велике портфоліо готових робіт, яке без сумніву допоможе вам зорієнтуватися у виборі акваріума та його дизайні. Дзвоніть – ми чекаємо на ваші замовлення!