Сьогодні купити акваріум можливо ледь не на кожному кроці: в магазині, в Інтернеті, на ринку. При цьому вам запропонують широкий асортимент на будь-який смак, колір, дизайнерську вигадку чи вашу власну фантазію. Але важливо пам’ятати: купувати акваріум потрібно розважливо, аби у майбутньому він приносив вам задоволення, а не був купую нових проблем. Про те, як обрати “той самий” акваріум, ми зараз і розповімо.

“Світло очей моїх”

Ще стародавні пращури помітили, що дивитися на вогонь або воду можливо нескінченно довго. І сьогодні більшість людей бажає, аби повертаючись увечері з роботи додому, мати нагоду відпочити та побути на самоті, насолоджуючись спокоєм та тишею. Та де там! Діти, родичі, дзвінки, побут.
Але у кожному колодязі має бути джерело – інакше він просто вичерпається. Людині теж потрібне джерело натхнення, щось таке, що дозволяє хоч на трошки забути про набридливі клопоти. Без цього душа просто виснажується.
Так само і на робочому місці: сучасні фахівці з психології праці в один голос стверджують, що немає кращого способу знищити успішну людину, ніж примусити її працювати без відпочинку протягом дня. Всі ті, хто чогось досягають у професійній діяльності, вміють відпочивати, і роблять перерви у роботі принаймні 3-4 рази на день.
72d8b03635fb

Новітні методи самовідтворення

Чи помічали ви, що курці мають у колективі вище становище? А чому? Бо вони відпочивають, і після кожного “перекуру” вертаються до роботи з свіжою головою, сповненою нових ідей. Велике значення має і можливість поспілкуватися з колегами за неформальних обставин. Люди, що не палять, позбавляють себе такої можливості і, постійно перевтомлюючись, зрештою втрачають ініціативу.
Але є більш здорова альтернатива цигаркам та кофе – це спостереження за акваріумом. Потрібно лише навчитися поважати це зайняття так само, як ми звикли поважати дурні звички курців та кофеманів. Так з’являються акваріуми в офісах та приватних оселях.
Крім того, гарний великий акваріум – це чудова нагода справити враження на гостей та ділових партнерів. Якщо ви дозволяєте вкладатися в акваріум – це означає, що в вас досить вільних коштів, і ви почуваєтеся впевнено. А також – маєте здорові уявлення та пріоритети.

Що спонукає завести акваріум

Ми не часто замислюємося над причинами своїх вчинків та аналізуємо їх з наукової точки зору. Вище ми довели, що мати акваріум корисно. А для більшості з нас це просто – гарно, добре, приємно. Ми відчуваємо потребу насолодитися величним явищем – життям яскравих риб під водою, ми підсвідомо прагнемо цього, як джерела власного оновлення. І от – ми купуємо акваріум для дома або офіса.

Варіантів акваріумів у продажу багато. Але який обрати?

Поняття “найкращій” акваріум не існує. Є розуміння, що акваріум пасує або ні. Якщо у вас однокімнатна квартира та двоє дітей з бабусею на додачу, то акваріум більше 100 літрів стане не джерелом спокою, а причиною постійних нарікань та конфліктів. Обирайте те, що вам зручно.
Акваріуми звичайно поділяють на чотири групи:

 1. Класичні декоративні: вони зустрічаються найчастіше, бо чудово вписуються у будь-який інтер’єр. У нас ви можете придбати такий акваріум – готовий, або замовити його виготовлення за вашими розмірами. Продаж акваріумів цієї групи здійснюється нами найчастіше;
 2. Карантинні: призначені не для постійного утримання риб, а для специфічних моментів життя водних мешканців: нересту, транспортування, лікування. Зазвичай, ці акваріуми невеликі, не мають яскравого декору, але облаштовані гарним обладнанням;
 3. Морські: тут мешкають ті водні тварини, що потребують солоної води. Хоча здається, що різниця невелика, але морський акваріум у акваріумістиці являє собою проект особливий, догляд за яким істотно відрізняється від обслуговування класичного акваріума;
 4. Класичний прісний акваріум: тут максимально відтворюється природне середовище певного виду річкових або озерних риб.

712463
Ви маєте обрати з них той, що максимально підходить саме вам. Аби це зробити, потрібно певною мірою вміти передбачати всі нюанси догляду та подальших витрат на утримання акваріума, і з першого разу це досить складно. Але ж не всі стають професійними акваріумістами і купують акваріуми один за одним. Дехто бажає зупинитися на першій спробі. Для таких людей ми пропонуємо послугу “правильний підбір акваріума”, і повірте, це не марні слова. Ви зрозумієте, наскільки це цікавий процес під час спілкування з нашими фахівцями.
Аби допомогти людині обрати свій акваріум один раз і назавжди, ми уважно вислуховуємо її, намагаємося зрозуміти її уявлення про красу, її бажання; визначаємо фінансову спроможність; визначаємо, скільки вільного часу майбутній власник акваріума планує приділяти догляду за водним світом; вивчаємо житлові умови. І вже грунтуючись на цьому пропонуємо той чи інший варіант.
Велику увагу ми приділяємо заселенню акваріума: здійснюючи продаж акваріумних рибок та інших мешканців, ми завжди намагаємося дати клієнту найбільш повну консультацію з питань їхнього утримання та особливих потреб.

Маленький – не означає простий

Починати треба з малого – можливо. Але не в акваріумістиці. Справа в тому, що до певного об’єму акваріум не життєздатний. Він потребує постійного втручання та допомоги. Стабільність може досягатися в ємностях від 100 літрів. Акваріум на 50 може існувати, якщо там мало риб. Менший акваріум частіше є проблемним. Тут потрібно постійно клопотатися: то воду міняти, то грунт чистити. Тому не варто сподіватися, що з малим акваріумом вам буде легше.
79_1
Продаж та виготовлення акваріумів – пріоритетний напрям роботи нашого Интернет-магазина, що дозволяє зосередити увагу на акваріумній тематиці. Від вас при замовленні або купівлі акваріума потрібне чітке уявлення, для чого він вам потрібен, де він стоятиме, і скільки ви на нього витрачатимете у подальшому.
Ми гарантуємо зі свого боку максимальне співчуття, уважність, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці допоможуть обрати най конструктивніший варіант з наявного розмаїття, акваріум, що гармонійно впишеться в інтер’єр приміщення, у якому буде комфортно працювати та жити рибкам і іншим мешканцям. Ми підкажемо, яке обладнання найбільш повно задовольнить потреби майбутнього акваріума, які види акваріумних мешканців доречно заселити у нього виходячи з наявних можливостей та ваших уявлень про красу. І звичайно, ви отримаєте вичерпні консультації з питань догляду за акваріумом та його мешканцями.

Ми маємо можливість запропонувати вам широкий вибір готових прямокутних акваріумі різних розмірів з різними варіантами обладнання та освітлення. Також за індивідуальним замовленням ми виготовляємо акваріуми специфічних форм, що відповідають особливостям інтер’єру та бажанню замовника. Купити акваріум в нас – це просте і правильне рішення.

Навіщо вам акваріум? Це важливо

Перш, ніж купити акваріум, важливо замислитися: навіщо він мені потрібний. Це робиться для того, аби визначитися з типом та моделлю акваріума. У приймальні керівника гарно виглядатиме ширококутний акваріум з великими рибами. Те саме можливо рекомендувати і для фанатів золотої рибки: на жаль, її дуже часто поселяють у замалий для неї акваріум, подекуди круглої форми – дається взнаки реклама. Але у реальності такий акваріум для золотої рибки – що карцер для в’язня. Це є знущання з тварини.
Акваріум – символ впевненості. Навряд чи варто купувати акваріум для квартири або офіса, якими ви користуєтеся на правах оренди, і самі не знаєте, коли вам доведеться звільняти приміщення. Також не варто пересувати акваріум по квартирі – він може бути пошкоджений. В ідеалі водний мірок має займати своє місце раз і назавжди.
Акваріум має розташовуватися так, аби бути у центрі уваги, досяжним для догляду та захищеним від прямого сонячного опромінення. Оскільки ємність з начинням має велику вагу, важливо потурбуватися про правильне її розподілення – тобто, про підставку або тумбу. Рівномірний розподіл ваги – одна з обов’язкових умов довгого існування акваріума, і звичайні декоративні меблі не завжди на це здатні. Крім того, акваріум – це волога, як би ви не старалися доглядати його акуратно, вода потраплятиме на підставку. Якщо вона не має спеціально покриття, то може зіпсуватися.
1264662190_1118496989
Ми виготовляємо на замовлення або пропонуємо готові підставки, тумби під акваріум та акваріумні кришки під час купівлі акваріума.

Купівля акваріума – лише початок

Сам собою акваріум взагалі важко назвати придбанням. Для того, щоб створити в ньому декоративний куточок природи, потрібне:

 1. Обладнання;
 2. Кришка;
 3. Тумба;
 4. Освітлення;
 5. Інвентар для догляду;
 6. Корми;
 7. Акваріумна хімія.

Без освітлення життя в акваріумі не можливе. Також потрібне й інше спорядження: для фільтрації води, що дозволяє мінімізувати зусилля власника по догляду. До купівлі фільтра варто поставитися відповідально, оскільки від його правильної роботи дійсно багато залежить.
Для того, щоб правильно купити обладнання для акваріума, потрібно дещо розумітися та техниці взагалі та обладнанні окремо. Або – скористатися консультацією фахівця. Саме так чинять більшість клієнтів – якщо кожен буде винаходити свій велосипед самостійно, про літак мріяти не доведеться.
Продаж акваріумного обладнання здійснюється нами у комплекті, окремо, або разом з акваріумом. Ми допоможемо підібрати техніку потрібної потужності, з урахуванням потреб населення акваріума та ваших фінансових можливостей.
Ryaska-malaya_6
Звичайно, є місця, де обладнання коштує дешевше. Але купити погане обладнання – ще гірше, ніж не купляти ніякого. Коли ви знаєте, що можете покладатися лише на себе, ви і рибок берете таких та стільки, щоб можна було їх якось доглядати самотужки. А якщо ви берете погане обладнання, але не знаєте про це, а воно “не тягне”, а рибок багато і не дешеві – оце справжнє випробування.
В акваріумі має відбуватися азотний цикл – тобто, розкладення органічних відходів до сполук, що засвоюються рослинами. Якщо азотний цикл не сформовано або порушено – акваріум хворітиме. Акваріумне обладнання полегшує формування біологічного балансу. Ось чому так важливо приділити йому належну увагу. Аби не загубитися у розмаїтті фільтрів, насосів, терморегуляторів та аераторів, зверніться по консультацію до фахівців.

Акваріум “під ключ”: усі на місцях

Прийнявши рішення завести акваріум вдома або в офісі, не обов’язково обтяжувати себе купою проблем та вивчати акваріумістику. Звичайно, певні базові знання мати потрібно. Але ступінь власної участі можливо значно обмежити, залучивши на допомогу фахівців.
Наразі мова їде про створення акваріума “під ключ” – тобто, продажу акваріума з усім начинням, декорованого, запущеного та заселеного. Справа в тому, що в акваріум не можна просто налити води та накидати рибок. Так він не житиме. Перш, ніж акваріум перетвориться на водний світ, він має пройти тривалий етап запуску, на якому новонароджену одиницю життя чатує багато проблем. І саме ви повинні будете їх вирішувати.
Але знать та часу вистачає не кожного. Тому ми пропонуємо таку послугу, як “акваріум під ключ“. Аби використати її, вам потрібно:

 1. Визначитися для себе, де стоятиме акваріум, скільки часу та коштів ви витрачатиме регулярно на його утримання;
 2. Обрати види риб та інших мешканців, які ви бажали б у ньому бачити, або навпаки, категорично не бажали;
 3. Докладно розповісти про це вашому кураторові проекту;
 4. Визначитися, які рибки заселять акваріум;
 5. Визначитися з розміром, формою ємності;
 6. Обрати обладнання, освітлення, кришку, тумбу;
 7. Оплатити замовлення і зачекати кілька тижнів, поки акваріум буде створено та введено в дію.

Чекання пов’язане перед усім з запуском – це найтривалишій з етапів підготовки акваріума до дорослого життя. В залежності від типу акваріума, запуск може тривати від 2 тижнів до 2 місяців.
У подальшому ви можете скористатися послугами “консультації з акваріумів” при виникненні будь-яких запитань стосовно догляду, також “чистка акваріума” або придбати абонемент на постійне обслуговування. Але про це – у інших статтях. Звертайтеся до нас – за запити грошей не беремо!