Продаж акваріумних рибок в Києві

Пам’ятаю свій перший візит до зоомагазину з акваріумними рибками. Візит, так би мовити, з нальотом дилетантства. А мета його – прицінитись, придивитися, а в далекій перспективі – розібратися. Стоїш біля величезних акваріумів із різнобарвними водними жителями – і очі розбігаються. Один – до гурамі, інший – до золотих… І всіх “хочу!”. Добре, що в цей час акваріум був ще не запущений і купувати для нього жителів було рано. Інакше з легкої руки продавця в мене була б небезпека занапастити не одне риб’яче життя. Якщо вам знайома така ситуація, то вам сюди. Вибираєте акваріумні рибки? Будьте обережні, тому що ви вибираєте не мляві іграшки, а живі істоти. Їм теж потрібні комфорт, турбота та правильні умови. Продаж акваріумних рибок – мало хто дасть правильну консультацію. Мі ж підбираємо, як для себе.

IMG_4966

Продаж акваріумних рибок – справа тонка, що вимагає не тільки бажання отримати матеріальну вигоду. І тут продавець продавцю різниця. За своїм багаторічним досвідом знаємо, що часом краще переконати людину купити інший вид акваріумних жителів, аніж потім знати, що тим чи іншим жителям недовго залишилося протягнути… Отже, як купити акваріумних рибок? Ось вам кілька правил.

Правило перше. Не соромтесь задавати питання

Консультації щодо акваріумістики – це те, що ми робимо постійно. Навіть якщо людина зателефонувала або прийшла просто поцікавитися, ми намагаємося максимально задовольнити її інтерес. Для цього, щоправда, потрібно, щоб продавець мав дві речі: глибокі пізнання в акваріумістиці та бажання допомогти. Звертайтеся до грамотних консультантів. Звичайно, може статися, що вам сподобався абсолютно один вид акваріумних рибок – “він той, синенький!”. Перед тим, як купити цю рибку, поставте кілька запитань.

Чи вибаглива рибка до умов? Який обсяг акваріуму їй найкраще підійде? Яку температуру любить саме цей вид акваріумних жителів? Чи потрібні їй рослини в акваріумі? Чи має вона особливу перевагу до грунту? Як часто потрібно робити заміну води для цієї рибки? І головне – чи уживеться це створення з моїми «сусідами»?

02

А професійний консультант, якщо він насправді любить свою справу, завжди сам поставить вам кілька запитань перед тим, як продати вам акваріумні рибки. Він повинен розпитати у вас про габарити та параметри вашого акваріума, про умови утримання, про те, хто в ньому зараз живе. Запитає, чи готові ви витрачати таку кількість часу на догляд за цим видом рибок. Якщо який-небудь пункт не підійде, запропонує вам альтернативний варіант. Можливо, менш вибагливий догляд або витриваліший вигляд.

Ми пропонуємо вам вибрати акваріумних жителів у нас. Працюючи багато років на цій ниві, ми сформували кілька напрямків роботи, так що вам не доведеться звертатися до додаткових спеціалістів або інших магазинів. Ми намагаємося дізнатися про побажання та смаки клієнтів, щоб максимально точно допомогти їм у виборі акваріумних мешканців.

Правило друге. Не будьте впертими

Впертість – це добре. Це свідчить певною мірою про впевненість у собі. Але чи дійсно ви впевнені, що знаєте все в акваріумістиці? Купити акваріумних рибок для того, щоб потім купувати їх наново, – погодьтеся, це, як мінімум, не вигідно, а як максимум, негуманно. Приходячи в магазин, щоб купити акваріумних рибок, потрібно бути гнучким. Бути готовим до діалогу – звучить, звичайно, трохи пафосно, та все ж.

Правило третє. Читайте

В ідеальному варіанті ми повинні іти в зоомагазин вже начитаними. Тобто, поінформованими про види акваріумних рибок, їх особливості, щоб не купити зайвого чи когось «не того». Ви, наприклад, повинні знати, що якщо у вашому акваріумному світі вже живуть такі милі рибки, як скалярії, навряд чи варто підкуповувати до них зграйку барбусів. Живі, швидкі барбуси відщипують у плавних скалярій частинки плавників, ганяють їх по всьому акваріуму і не дають спокою. Словом, це не найдружніші сусіди. Ці факти можна почерпнути, трохи порившись в інтернеті або на форумах, підручниках, пізнавальні книги. Щоправда, не завжди у нас є час на те, щоб ґрунтовно займатися власним улюбленим акваріумом. І в інтернеті дуже часто пишуть зовсім протилежне, ніж є насправді. Там професіонали не сидять. На догляд за акваріумом і так йде досить велика частина дозвілля, а тут ще читати… Замінити цю прогалину може, звичайно ж, тямущий продавець. Тут дивитися пункт перший, та й другий теж.

soderzhanie-diskusov

Наша компанія пропонує вашій увазі широкий вибір різних акваріумних жителів, починаючи від креветок і закінчуючи найвишуканішими видами акваріумних риб. При цьому ми обіцяємо вам, що ви не втопитеся в асортименті. Паралельно з продажем акваріумних рибок ми пропонуємо професійне консультування. Ми завжди готові розповісти і доступно пояснити, чого від вас чекатиме той чи інший вид акваріумного населення, як про нього піклуватися, чим годувати, до якої температури нагрівати воду… Все це здається великими істинами, але повірте, краще не стикатися з негативним досвідом і не викидати гроші на вітер, а одразу звернутися до фахівців гарного рівня.

Акваріум для дітей і лінивих дорослих

До питання про те, навіщо люди заводять у будинку акваріум, ще одна відповідь така – як виховні важелі. Акваріум для дитини – це естетичне виховання, і навіть виховання поваги до природи. Крім того, якщо батьки прагнуть привчити чадо до будь-яких обов’язків, то першим кроком до цього може стати догляд за улюбленими водними улюбленцями. Починаючи від годівлі рибок і закінчуючи якимись складнішими процедурами. Для цих цілей, до речі, заводять середнього обсягу акваріум, який буде нескладним у догляді. Рибки для такого акваріума підбираються максимально невибагливі.

akvarium-dla-rebenka

І ось вам на допомогу рейтинг найвибагливіших вихованців для акваріума. За ними може легко доглядати і дитина. Під контролем дорослого, звичайно. Правда, перед тим, як купити рибки потрібно засвоїти кілька уроків: купуйте рибки зграйками, щоб у разі чого дитина не помітила втрати «бійця» і не підняла галасу. Не купуйте акваріумних жителів на емоціях, волею серця, як кажуть, перше, що впало у око. Звичайно, в акваріумних магазинах сьогодні створено такий асортимент, що неважко забути, як тебе звуть, не те що розібратися та купити те, за чим прийшов. Однак тут слід чітко розуміти один момент. Яскраві, красиві рибки, може, і прикрасять ваш чудовий акваріум, але, безумовно, вимагатимуть особливих умов та догляду. Чи готові ви «няньчитися» і з дитиною, і з вибагливими красунями? Перед покупкою випитайте все у продавця, дізнайтесь найдрібніші подробиці. Адже продаж акваріумних рибок означає, що продавцю потрібно продати. І що більше, то краще.

І, наш рейтинг.

Продажа акваріумних рибок. Рейтинг рибок для лінивих акваріумістів і дітей

Перша по невибагливості: Гуппі

Ви здивуєтеся, але цих рибок, до яких ми вже так звикли, відправляли навіть у космічні далі. Так-так, вчені вирішили випробувати, як почуватиметься рибка в космосі. І вже повірте, для цих цілей вони вибирали з створінь, що виживають добре. Треба сказати, не заглиблюючись у зоологію, що гуппі повели себе за умов невагомого простору досить браво. З чого висновок: якщо вже в космосі ці рибки змогли гідно витримати експеримент, звісно, навіть в умовах найбільш занедбаних вони матимуть шанси на виживання. А може й на розмноження.

рыбки-гуппи

Трохи про принади гуппі. Красені в цьому виді рибок самці. У них чудові плавці та хвіст, який і привертає увагу акваріумістів та самочок. Особливо красиві гуппі у шлюбний період. Самки ж більші за розмірами і досить непоказні. Це живородні рибки. Вони розмножуються досить скоро. Правда, тут вже доведеться попрацювати і усунути самку до появи дітей. Інакше з них легко влаштують трапезу як сусіди по акваріуму, так і власні мама з татом.

Щоб гуппі не доводилося виживати, а спокійно і неспішно в комфорті проводити дні і ночі, їм необхідна вода, що відстоялася, температурою від 18 до 28 градусів за Цельсієм. Аерація повітря бажана, а їдять гуппі будь-які рослинні та тваринні корми, якщо ті підходять за розміром. Важко? Ну, звичайно, ні. За це гуппі й здобули своє заслужене перше місце.

Друге місце – рибка півник

Півники досить розкішно виглядають в акваріумі через свою особливу витонченість. Їхні звички аристократичні. Вони лавірують у воді, наче хуртовини, а бочка півників так і грають гарними відливами. Ви ще не закохалися у цю чудову рибку? Ну тоді розглянемо її ближче, з боку не естетичної, а практичної.

fish-bow-e1380384847872

Зоологія півників така, що вони дихають повітрям із нашої з вами атмосфери, а не виділяючи його із води. Виглядає так: підпливає рибка до води і захоплює порцію необхідного кисню. Так що компресор для цих красенів не є обов’язковим. Якщо не сказати взагалі не потрібен. Обідають півники практично всім, що є. Правда, купуючи півників, потрібно знати про одну їх невтішну характеристику – надто вони забіяки. Так що два самці в одному акваріумі ніяк не уживуться.

Придбати цих та інших акваріумних рибок ви можете у нашому магазині. Ми готові надати вам найширший вибір та професійну консультацію. Зі своїми питаннями та за порадами звертайтесь за телефоном, вказаним на сайті.

1

Третє місце. Меченосці.

Червоні довгасті рибки – це ідеальні співмешканці для гуппі. Меченосці так само невибагливі, навряд чи поступаючись першим і другим у рейтингу.

Селекціонери завзято працювали з меченосцями і доопрацювалися до того, що вивели чимало різновидів форм та забарвлення цих милих рибок. Але все-таки ми більше звикли до червоних рибок, назва яких походить від чорного плавця, що стирчить з тільця червоної рибки. Мечоносці люблять плавати зграйками. Вони будуть вдячні за рясну рослинність в акваріумі, яка, до речі, не завадить і «гупачкам». Мінімальний обсяг акваріума для цих риб – 40 літрів, а для зграйки краще від 100. Але в принципі основні вимоги мечоносців на цьому завершуються. Так що якщо ви тільки починаєте акваріумну справу, можете сміливо починати знайомство з акваріумістикою з мечоносців.

mechenosec1

Продаж акваріумних рибок наостанок

Все вирішено. Заводимо акваріум. Тепер ви знаєте, як вибрати той самий акваріум, як не помилитися і з якими труднощами, можливо, ви зіткнетеся в процесі вибору. Здається, раніше все було дуже просто – адже не таким широким був асортимент усіх акваріумних премудростей. Але насправді, логіка підказує, що нині складно вибрати «правильний» акваріум – тобто саме той, який буде оптимальним і догляду і краси конкретно для вас. Далі багатьох клопотів вас позбавить правильна сучасна акваріумна техніка. Тим більше, якщо вона обрана разом із добрими фахівцями. Ними, до речі, із задоволенням станемо ми. Ми полегшимо ваші метання у виборі акваріума і всього, що з ним пов’язано. Ви отримаєте професійні консультації наших спеціалістів із багаторічним досвідом, а головне – ви отримаєте гарний настрій від чудової покупки, а не питання: «І що тепер робити?». Звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті. Чекаємо на ваші дзвінки.