Добір та монтаж обладнання для акваріумних систем – технологічний виклик. Саме так можна сказати, виходячи з нашого досвіду роботи з такими складними системами. Ми надаємо послуги з обладнання та обслуговування акваріумних систем багато років. Це – дійсно своєрідний виклик акваріумісту, який забажав створити “хатній океанаріум”.
54461Як це зазвичай буває в нас? Раптове бажання мати акваріум втілюється у невеличкій ємності. Запуск здійснюється самотужки. Потім, після першого емоційного сплеску з’являється усвідомлення обмеженості можливостей малого акваріума. Що в ньому? І рибок багато не впустиш, і догляд складний. Рослини також доводиться вибирати, виходячи з обставин. Тоді, якщо акваріумістика була не просто захопленням, а коханням життя, починаються роздуми про можливе розширення.
Купуються великі акваріуми. Але навіть у дуже великий об’єм неможливо поселити усіх гарних риб разом. Деякі з них просто несумісні. Так поступово акваріуміст приходить до розуміння акваріумної системи: “городка” з кількох акваріумів, що, можливо, пов’язані, а, можливо, ні, але обслуговуються спільним обладнанням.

Для чого потрібні акваріумні системи

54570ff1d0abІноді акваріумна система – частина яскравої декорації у приміщенні. Але частіше її створення виходить з інших потреб: якщо справи в основному акваріумі ідуть добре, і з’являються зайві рибки або рослини. Коли таке трапляється зрідка, проблема перенаселення тимчасово вирішується за рахунок найманого акваріума або банки. Але постійно турбуватися за це нема можливості. Кращій варіант – утримання іншого, можливо, меншого та не так добре декорованого акваріума сама для надзвичайних випадків. У разі необхідності у ньому може відбути карантин хвора рибка, або навпаки – вимітати ікру вагітна самка. Там підростуть мальки, у небезпеці від великих риб ти власних батьків.
Звичайно, цей запасний акваріум не звертатиме на себе такої уваги оточуючих як головний. Але йому це й не потрібно – він має, так би мовити, інтимне призначення. Мати такий відсадник дуже зручно – не треба кожного разу шукати нових можливостей.

Як організувати акваріумну систему

pages-zC1V60yCZ5Відповідь – справа ця нелегка. Але є важливий нюанс: для професійного акваріуміста облаштування акваріумної системи наче виклик. Якщо впораєшся з цим – ти гуру.
Якщо ви вже мали справу з виготовленням акваріума, налаштуванням акваріумного обладнання та запуском акваріумної біологічної системи, ви можете приблизно уявити, наскільки складний з точки зору технологічності цей процес. Для того, щоб акваріумна система почала працювати на повну потужність, потрібно дуже уважно поставитися до її проектування.
У нашому магазині також можливо замовити підбір та монтаж обладнання для таких акваріумних систем. Що входить у цю послугу? Власне, все. Вам лишається лише подзвонити та пояснити, що вам потрібно. Після цього до вас з метою докладного обговорення на місці виїде наш акваріуміст і разом ви створите індивідуальний проект майбутньої системи – всі такі проекти індивідуальні. Важливо розташувати обладнання таким чином, аби воно не заважало сприйняттю акваріума.

Додержуємо вимог якості

Труднее установить аквариумы нестандартной формы

Складніше встановити акваріуми нестандартної форми

Підбір та монтаж обладнання для акваріумних систем – це не тільки питання життєзабезпечення акваріумів. Треба дивитися на процес ширше: техніку потрібно підібрати так, аби вона повністю якісно обслуговувала акваріум і при цьому не псувала його вигляд. Сучасний індивідуальний акваріум, наче кохана жінка: може бути великим чи малим, робочим чи проблемним, але обов’язково – гарним. Наші фахівці допоможуть вам підібрати та змонтувати обладнання для акваріумної системи так, щоб воно могло виконувати своє призначення і при цьому не дуже кидалося у вічі.
Акваріумне обладнання для акваріумних систем моє відповідати критеріям якості, а також мати достатню потужність: більшу, ніж потрібно для суми акваріумів, оскільки ми маємо справу з організацією складної спільноти. Інколи конструкція акваріумів та їхнє розташування робить неможливою купівлю готового обладнання у крамниці. До того ж, аби правильно розрахувати потужність приладів, потрібно врахувати багато чинників. Без досвіду та фахового керівництва це дуже складно.

Підводні простори приваблюють нас своїми таємницями. Про життя у морських царствах та океанічних безоднях людство складало легенди ще у давнину. Вода взагалі має здатність до умиротворення, вона надає відпочинок стомленим очам та нервам після напруженого робочого дня, налаштовує на філософські роздуми. Можливо, саме у цьому полягає причина популярності акваріумістики серед городян. Але тут важливо розуміти, що заспокоювати та причаровувати може лише той акваріум, який правильно облаштований, обладнаний відповідної технікою, гарно декорований. Якщо акваріум проблемний, якщо обладнання працює неправильно, якщо вода замутнена а рибок мало, то ніякого релаксу від нього отримати неможливо, лише головний біль. Тому краще відразу потурбуватися про те, аби створити для себе приємність а не навпаки. Допомога наших фахівців значно збільшить ваші шанси на успіх.

Гвинтики та гаєчки

Plants_Aquarium9_1Для людини, що не має досвіду роботи з акваріумною технікою, обладнання – це щось складне та незрозуміле. Для чого воно потрібне – докладно невідомо, але відомо, що його необхідно періодично вмикати та вимикати та що від нього у воді з’являються бульбашки. Коли мова заходить про акваріумну систему, цих спостережень вже не досить, потрібно знати технічні характеристики різних фільтрів, обігрівачів та помп, що є у продажу, можливості їхнього поєднання в одну команду.
Акваріумна система – це завжди цілком індивідуальний проект. Навіть один акваріум певною мірою відрізняється від будь-якого іншого, навіть облаштованого аналогічно. Але кілька пов’язаних акваріумів – це завжди дещо особливе з усіх точок зору. Аби передбачити їхнє майбутнє, потрібний неабиякий хист.
До акваріумної системи може входити не тільки два, але й три і більше акваріумів. Вони можуть бути однаковими за розмірами або різними. Їхнє розміщення, встановлення, заселення – все це накладається одне на одне, утворюючи дещо ексклюзивне. Прораховувати, яке обладнання потрібне для кожної системи, можливо лише особисто для неї.
Зазвичай монтується система спільної фільтрації, аерації та терморегуляції. Іноді цього досить. Можливо, знадобиться обладнання для зворотного осмосу, що підтримує в акваріумі параметри води на сталому рівні та робить його менш залежним від стану водогону. Монтаж такої складної системи потребує консультації та діяльної участі фахівця. До того ж, це досить недешево.

Світло, фільтр, вуглекислий газ.

Іноді в акваріумі потрібне обладнання, що насичує воду вуглекислим газом. Це стосується переважно травників. Монтаж такого обладнання також краще довірити фахівцям, особливо, якщо ви ніколи не мали з ним справи раніше.

Не всім рослинам потрібне підживлення вуглекислим газом. Деякі чудово почуваються і без нього, задовольняючи свої потреби природнім шляхом. Але є такі види, що потребують вуглекислого газу більше, і для них дійсно монтують такі системи, бо вони – справді гарні і в акваріумі становлять особливу прикрасу. Якщо їх обмежувати в окислі вуглецю, вони втратять свою красу, почнуть в’янути, скидати листки, дрібнішати. Тож, доведеться або замінити їх на менш вибагливі, або – встановити відповідне обладнання. Але якщо можливо обійтися без нього – навіщо захаращувати акваріум та ще платити за це чималі кошти?
Особливо важливу роль в житті акваріума відіграє світло. Іноді воно створює неприємності: наприклад, якщо акваріум піддається дії прямого сонячного проміння, у ньому розвиваються водорості, які перетворюють його у болото з поганим запахом. Але світло, що облаштоване грамотно, робить акваріум кращім і гарнішим, і взагалі – є основною складовою акваріумного біобалансу.
Вибір та встановлення світильників іноді буває важливішою за підключення фільтра. Сьогодні у продажу є стільки світильників, що й очі розбігаються. Але не завжди потрібно купувати новинку – іноді і старий світильник можливо модернізувати так, що він певний час не поступатиметься новому.

Якби я був султан

Коли в вас один акваріум – це краса. Але й одна проблема. Коли їх кілька – проблеми не складаються, а помножуються. Коли ви заходите у крамницю, де продають рибок – невже там у кожному акваріумі стоїть окремий фільтр? Ні. Одна потужна каністра обслуговує кілька ємностей. Світильник кожному потрібний свій. Або один, що тягнеться над усіма. Обігрівач, напевне що окремий для кожного акваріума. Прорахувати, скільки чого і куди – оце справжня мудрість.
До того ж, іноді в акваріумах встановлюється кругообіг води через шланги. Для чого? Наприклад, є травник. І є цихлідник. Цихліди люблять чисту, добре аєровану воду. Але викопують рослини. Посадити рослини в цихліднику не можливо -вони не виживуть. Але можна створити два акваріуми і з’єднати їх. Тоді цихліди отримуватимуть “хорошу” воду, а рослини – поживну. І ніхто нікому не шкодитиме.
Якщо в вас три акваріуми, невже до кожного потрібний окремий світильник? А якщо розташувати їх так,щоб прямі промені освітлювали акваріум з примхливими тропічними рослинами, похилі промені та трохи сонця з віконця – прісний з болотними рослинами, а лише трошки світла потрапляло на акваріум із штучними рослинами та сподовою підсвіткою – ось вже і не треба зайвих розеток і шнурів.

З трьома красунями потрібно вміти дати ладу!

Ми навчимо і допоможемо

Наша фірма працює з 2007 року. На нашому рахунку – облаштування кількох десятків акваріумних систем. Ми ніколи не відмовляємося від можливості отримати новий досвід,тому постійно розширюємо спектр наших послуг. Ми утримуємо водночас велику кількість риб і живих рослин, також креветок та равликів. Тому чудово знаємо, де і як можливо заощадити час та кошти, а головне – місце, а де – краще не ганятися за дешевим.
Звертайтеся до нас за телефонами, що вказані на сайті. Разом у нас все вийде.