Акваріуми точно не дадуть вашим гостям занудьгувати. Якщо оформлення акваріумами приміщення ви замовите. Адже це точно буде незвично.

Аквариумы мебель

Хто не мріє про свято, що ніби зійшло з екрану телевізора? Хто не мріє про день народження, весілля, ювілейний банкет немов у кіно? Одні мріють, інші роблять все, щоб опинитися на такому банкеті. У будь-якому івент-агентстві вам розкажуть, що сьогодні модно робити тематичні заходи. Морська тема, осінній, просто жовтий банкет або зелений, банкет ретро, ​​вечірка в стилі диско, одним словом, на будь-який смак та колір. Але завжди хочеться чогось особливого. Чогось, що хвилювало б одразу, як тільки ти переступиш поріг свята. Одним із шикарних способів здивувати гостей та оформити захід оригінально є оформлення банкетів та вечірок, ділових зустрічей, виставок та конференційакваріумами.

Почому акваріум?

У скептиків відразу з’явиться усмішка: а чому саме акваріум? «Чому, скажімо, не оформити свято папуг?» – запитав одного мого скептично налаштований знайомий. Який, втім, був дуже і дуже захоплений, побачивши на власні очі захід у такому стилі. Щоправда, будь-який організатор урочистостей вашу іронію приборкає.

Як використовують в оформлення акваріумами події?

Оформлення акваріумів для подійБагато декораторів знають, що акваріум в оформленні банкетів, вечірок, виставок та конференцій – це безпрограшний варіант, якщо ви хочете, щоб про ваш захід пам’ятали довго та не менш довго говорили. Акваріум – широке поле для креативу, якщо йдеться про особливу концепцію. Почнемо з того, що акваріум можна використовувати з декоративним наповненням і не обов’язково щоб там плавали рибки.

Акваріум з рослинами

Один із чудових варіантів облаштування акваріумного світу в рамках урочистого заходу – це акваріуми із рослинами, але без риб. Насправді це тільки здається, що облаштувати акваріум із рослинами – найпростіше. Рослинність вимагає того, щоб ужитися у навколишньому середовищі. Рослини потребують особливого освітлення. Крім того, зелені насадження вибагливі також до тепла. Інша річ, що вид з акваріумними рослинами просто шикарний. Не вірите? Перегляньте роботи різних майстрів з аквадизайну – і ви переконаєтеся в тому, що навіть без наявності лускатих створінь в акваріумі може панувати свій особливий настрій, жвавість, атмосфера затишку.

Як оформити захід акваріумом такого плану? Це може бути встановлений один великий акваріум, наприклад, у центрі приміщення. Це може бути кілька акваріумів, що «прикрашають», по всьому залу. Залежно від того, яке місце та яку роль ви відведете акваріумам у вашому заході. Але вони точно не дадуть нудьгувати жодному гостю.

дизайн акваріумаОстаннім часом оформлення акваріумного пейзажу стало модним явищем. У цьому допоміг термін «акваскейп», який з’явився завдяки такому відомому японцю-акваріумісту, як Такаші Амано. Він і був винахідником напряму в акваріумістиці, який можна позначити як акваріумний ландшафт.

Бачити природне монотонне коливання рослин і дерева-садки під водою приємно. Це тішить око всіх, хто приходить на відповідні виставки або облаштовує такі домашні акваріуми. Порадує це і око ваших гостей, будьте певні.

«Рибне» свято

Як створити морську атмосферу, не залучаючи до цього морських жителів? Можна використовувати різний «штучний» декор, але хіба може він замінити справжню атмосферу підводного світу?

Акваріумна тематика може вписатися в будь-який інтер’єр залежно від того, як оформити акваріум. Тим більше, якщо ви вирішили організувати свято з тематичним оформленням у стилі «море», «літо» або щось таке.

При виборі морської тематики підуть такі декоративні прикраси, як, наприклад, морські зірки, мушлі або навіть пісок… Але найкращим і оригінальним доповненням до цієї теми буде, звичайно, шматочок підводного світу в акваріумі.

Просто акваріум

Іноді для оформлення якогось заходу дизайнери йдуть на прийом «просто акваріум». Для цього можна використовувати будь-які декоративні штучки, які вам сподобаються. Ними прикрашають акваріум, наливають води – вуаля. Ми використовуємо акваріуми Blue Barbus Lux.

Взяти акваріум в оренду можна у нашому Інтернет-магазині “Посейдон”. Ця додаткова послуга поширюється і на ті випадки, коли ваш власний акваріум підлягає ремонту або потрібно терміново замінити. Або з різних причин виникла ситуація, коли деяких акваріумних жителів із різних причин потрібно відселити від основного «населення» вашого водного світу.

Акваріум в оренду – це одна з додаткових послуг, яку можна замовити у нашому магазині.

Размір і форму акваріума обговорюємо. При цьому ми обіцяємо доставку акваріумної «банки» на місце проведення заходу, а також транспортування після його закінчення. Зручність такого рішення полягає в тому, що не потрібно дбати про те, як забезпечити гідні умови проростання рослин, життя риб – освітлення, подачу повітря та фільтрацію води. Все відбувається набагато простіше за рахунок спрощення завдання. І виглядати це може цілком гідно. Такі рішення можуть стосуватися або одного великого акваріума або кількох невеликих. Тут також простіше вибрати місце, куди помістити акваріумну тару. Адже можна не переживати, що буде видно обладнання, не потрібно ховати трубочки-палички, які забезпечують функціонування акваріума. Дизайнери, як правило, таким варіантом дуже задоволені, хоча плавні рибки, що вальяжно розсікають акваріумні простори, звичайно, незамінні.

Як все відбувається?

До речі, про технічний бік справи. Ми беремо на себе монтаж та установку акваріума. Допомагаємо у підборі того чи іншого способу прикрасити ваш бенкет. У нашому магазині «Посейдон» ми практикуємо також послугу перевезення акваріумів та акваріумних мешканців. Тож наші фахівці добре знають технологію роботи з транспортуванням акваріумів. Швидке складання завдяки досвіду та злагодженості роботи гарантовано. Ми самі встановлюємо в обумовленому місці акваріум, налагоджуємо роботу акваріумного обладнання, а також на наші плечі лягає занепокоєння щодо догляду за ним, якщо, скажімо, захід триває кілька днів або йдеться про тривалу конференцію або виставку. Не займе багато часу також і демонтаж акваріумів і обладнання.

Акваріум шарІноді менеджери з організації свят приходять до акваріумістів із якимись божевільними ідеями. Вони не завжди в курсі того, як можна реалізувати ту чи іншу витівку з акваріумами і чи це реально взагалі. Через те, що кожен має свої знання, виникають суперечки. Ми завжди намагаємося знайти найбільш оптимальний варіант, який буде і безпечним, і комфортним для мешканців акваріума, і красивим для відвідувачів заходу, і оригінальним. Щоб він задовольнив усі сторони, а не набрав труднощів.

Помилки при оформленні акваріумами подій

Неграмотно встановлений акваріум і недостатній догляд за акваріумними мешканцями може трохи навіть зіпсувати враження про свято. Наприклад, не можна засунути великі золоті рибки у маленькі круглі акваріуми та поставити їх на обідні столи гостей. Чи приємно вам дивитися на страждання (у кращому випадку) цієї рибки? Тому до питання встановлення таких акваріумів потрібно підходити з розумом. І ще знанням основ. Без досвіду та знання, як влаштовано життя акваріумних мешканців, неможливо прикрасити гідним чином свято. Це має бути конструктивна робота, співпраця дизайнера та акваріуміста. Тому якщо ви вирішили прикрасити своє свято акваріумами, не поспішайте бігти до найближчого магазину. Продумайте, чого ви хочете, і йдіть до професійних акваріумістів, які готові не просто продати послугу, а порадити, як зробити краще.

Обслуговування акваріумів КиївМи, своєю чергою, обіцяємо гарне наповнення вашого свята. Створити затишну гармонійну атмосферу, оригінальне свято, незабутнє свято за допомогою акваріумістики можливо, якщо підходити до справи з професіоналізмом. Ми чинимо саме так. Замовляйте оформлення акваріумами заходів за телефонами, вказаними на сайті. Наші співробітники проконсультують вас з будь-якого «акваріумного» питання. Чекаємо на ваші дзвінки!