Не має значення, що наштовхнуло вас на думку створити вдома живий куточок. Важливо те, що ви обрали саме аква-куточок. А у тому, що ви так вчинили, не має жодних сумнівів: інакше для чого ви стали б читати статті про виготовлення акваріумів? Отож, поговоримо про технології.
Виготовлення акваріумів: дивовижні форми та поради практикаАкваріуми останнім часом є дуже популярною прикрасою інтер’єру. Вони зустрічаються і в комфортабельних готелях, і в солідних офісах, і в рестораціях, і, звичайно, вдома. Акваріум здатен прикрасити будь-який інтер’єр: від хай-теку до класики. Він доречний усюди. Потрібно лише грамотно його підібрати: аби він відповідав вашим мріям і органічно вписувався в загальне середовище.
Найбільш просте рішення – піти у магазин та вибрати готовий акваріум. Але чи він стане на своє місце точно? Все-таки кілька сантиметрів там і тут будуть порожніми. Інша проблема – кришка. Вона може не співпадати з рештою меблів у кольорі, або у стилі виготовлення. Всі нюансі можливо узяти до уваги, якщо замовити акваріум на заказ. Наша компанія займається саме виготовленням акваріумів та кришок до них, тож, ми разом зможемо втілити у життя вашу мрію максимально точно.

Кілька питання про виготовлення акваріумів

Не має сенсу докладно пояснювати процес виготовлення акваріума: це не є цікавим для тих, хто в цьому не працює та не збирається. Головне, що хочеться сказати: матеріали для акваріума повинні бути якісними. Найбільшу увагу заслуговує етап поклейки, а саме те, який використовується силікон. Стінки акваріума мають безпосередній контакт з водою, отже:

  • Вона не має знаходити собі виходу через стики швів;
  • Силікон, яким склеєний акваріум, не має бути токсичним для риб;
  • товщина стінок має відповідати ємності.

Від останнього фактора напряму залежить тривалість експлуатації акваріума: адже вагу води мають витримувати саме скляні стінки та дно. Тріщина в акваріумі – явище вкрай небажане та неприємне. На жаль, іноді це трапляється навіть з новими акваріумами, якщо вони виготовлені з порушеннями технологічних вимог.
Оскільки у вас навряд чи стане навичок перевірити якість виготовлення акваріуму особисто, то покладайтеся на досвід: обирайте виконавців з великим стажем роботи, з гарними рекомендаціями бажано від знайомих людей. Наш досвід у виготовленні та ремонті акваріумів та акваріумних кришок зробив нашу компанію відомою у Києві. Спитайте знайомих: серед них обов’язково знайдуться такі, що замовляли акваріум в нас. І, оскільки за 10 років роботи ми жодного разу не ремонтували власний акваріум, то можемо сподіватися, вам дадуть позитивний відгук про нашу роботу.

Правила розміщення акваріума в приміщенні

Перш, ніж замовити акваріум, потрібно усвідомити кілька правил, що їх необхідно додержувати, купуючи ємність.

Перше: ваш акваріум належатиме вам

Изготовить крышку для аквариума можно в тон вашей мебели

Виготовити кришку для акваріума можливо у кольоровій гамі меблів та інших предметів інтер’єру

Обирайте акваріум, виходячи з власних можливостей та вподобань. Не треба купувати такий, як в сусіда. Він належатиме вам, і доглядатимете його ви. Якщо акваріум краще пасує сусіду, ніж вам, ви скоро це помітите, і наснага працювати з ним почне зникати.

Враження справляють акваріуми з великими рибами. Але вони потребують особливого догляду. До того ж, вони дещо дивно виглядають у невеликій кімнаті, роблячи їх схожими на лабораторію або музей. Перш ніж поступитися рибкам вагомою часткою власного життєвого простору, запитайте себе: «А чи дійсно я цього хочу?», «Чи готовий я витрачати на акваріум потрібну кількість коштів та часу систематично?», адже акваріум потребуватиме затрат і після його облаштування: це й корм для рибок, і добрива, і банальна електроенергія. Якщо ви плануєте витрачати на акваріум кілька годин щотижня і мінімум коштів – краще не задивлятися на величезні ємності по півтони. Або можете замовити у нас обслуговування.
В навпаки: у великій залі дивно і самотньо буде виглядати маленький акваріум – наче випадково його забув хтось зі звільнених працівників. Дотримуйтеся рівноваги: великому приміщенню – великий акваріум, а маленькому – малий.

Розмір обговорили. А форма теж важлива?

Аквариум в интерьере должен смотреться гармонично

Акваріум в інтер’єрі має виглядати гармонійно

Важлива. Частіше за все акваріуми мають форму куба або чотирикутника. Іноді додають дві грані по боках – виходить шестигранник. Але часто особливо креативні замовники вигадують щось феєрично хвилеподібне. Акваріум – це не тільки прикраса. У ньому згодом мешкатимуть живі істоти – риби. Чи можливо буде доглядати їх відповідно серед усіх цих переходів та галерей? Не забувайте про живих риб, якщо, звичайно, ви взагалі плануєте їх мати.

Місця біля перегину стінок вишуканих акваріумів позбавлені течії. Там не відбувається фільтрація та насичення киснем. Це – розсадники гниття в акваріумі. Навіщо заздалегідь їх створювати, якщо навіть звичайний чотирикутний акваріум може так зачаровувати?

Кілька слів про кулеподібний акваріум

Ще одна неправильна тенденція – замовлення акваріума у формі кулі. Досвідчені акваріумісти вважають таку форму акваріума недоречною:

  • по перше, ви не бачите риб – у кулеподібнім акваріумі є зони «недосяжності для ока»;
  • по-друге: риби страждають зі свого боку також: викривлення стінки їх просто дезорієнтують.
  • круглі акваріуми обмежені в розмірах.
золотая рыбка в круглом аквариуме

Золота рибка у кулеподібному акваріумі

Золота рибка в маленькому круглому акваріумі – це справжня біда в акваріумному розумінні. Тут вона живе, наче у вузькій клітці.
Цікаві акваріуми можна виготовити у формі циліндра. Але це – не дешеве задоволення. Доглядати їх також складно, є певні нюанси у встановленні обладнання.
Маленькі акваріуми – окрема розмова. Акваріум ємністю до 10 літрів важко назвати життєздатним. Його потрібно догляди щоденно і з великою обережністю.
Акваріум у формі чари – популярний, але неконструктивний варіант. Певну красу він має кілька перших місяців. Згодом він десь зникає і про нього забувають, оскільки запустити його по всіх правилах не було кому… До того ж акваріумне обладнання у ньому виглядає недоречно і смішно.

Що треба визначити для себе, замовляючи акваріум?

1._akvariumy_v_interere
По-перше, потрібно знати, де його буде встановлено. Це має бути місце з гарним доступом, адже акваріум потрібно буде доглядати, працювати з водою, змінювати її, промивати обладнання. Чи потрібно розміщувати акваріум десь під стелею, аби кожного дня лазити туди драбиною?
Звичайно, акваріум має освітлення. Але декілька годин на день на нього повинні потрапляти розсіяні сонячні промені.
Це дуже корисно для рослин. І взагалі випромінювання нашого світила мають величезну біологічну активність. Саме тому пряме сонячне випромінювання для акваріума категорично протипоказане: його вплив неможливо контролювати.
Не варто встановлювати акваріум біля приладів опалювання. Постійні протяги також недоречні.
Замовляючи акваріум, відразу розраховують і на обладнання. В ідеалі – повний набір, тимчасово – хоча б мінімальний. Якісна техніка допоможе великою мірою компенсувати власні помилки в догляді за акваріумом. Та дасть можливість утримувати більшу кількість риб.
В нашому інтернет-магазині ви матимете можливість підібрати техніку для будь-якого акваріума: ми самі їх виготовляємо, облаштовуємо “під ключ”, тож, турбуємося не про асортимент торгівельних марок виробників фільтрів та компресорів, а про те, що б в нас знайшлося що запропонувати власникові будь-якого акваріуму, від 20 до 200 і більше літрів.

Купувати чи замовити виготовлення акваріумів – залежить від вас.

В нашому магазині завжди у продажу є певний асортимент акваріумів різного розміру. Але іноді дійсно має сенс замовити виготовлення і отримати не просто те, що треба, а саме те, що треба. Якість акваріумів та кришок, що ми виготовляємо, не викликає нарікань навіть у найпримхливіших клієнтів, які, звісно, в кінцевому варіанті очікують отримати щось конкретне. Ми завжди прагнемо максимально вдовольнити вимоги замовника. Якщо ми надаємо консультації, то вкрай нечасто наполягаємо на своїй думці, тільки коли дійсно немає можливості зробити так, як бажає клієнт.

Ми дійсно любимо роботу з виготовлення акваріумів

creativ-baboshka-b

Можливо, для когось це здається дивним, але ми теж хочемо, аби ви отримали гарний акваріум. Ми не зацікавлені в тому, щоб навмисно залишати в своїй роботі дефекти, які згодом знову приведуть вас до нас. Насправді, ви і так прийдете: з друзями, по корм тощо. Краще ви прийдете до нас, бо з нами – добре, ніж тому, що не знаєте, де вже й подітися.
Грамотно виготовлений і професійно облаштований акваріум надасть вам можливість насолоджуватися красою підводного куточка без зайвих проблем.
Стильні акваріумні тумби та кришки у різних кольорових варіаціях допоможуть правильно встановити акваріум та інтегрувати його у будь-який інтер’єр. Цікаві рішення втілюються в життя за допомогою панорамних та кутових акваріумів.
Замовити акваріум буде правильним рішенням тоді, якщо ви маєте якісь певні непорушні вимоги щодо форми або розміру. Тоді лише виготовлення акваріумів. Можливо замовлення облаштованого акваріума – тобто, в комплекті з усім потрібним обладнанням. Ціни – оптимальні. Працюємо лише з якісними матеріалами. Навіть якщо ваше гасло «ощадливість», не треба заощаджувати на якості. Ремонт обійдеться дорожче. Тому замовляйте дійсно гарний акваріум – зважтеся на задоволення!