В основному майстри нашого магазину надають такі послуги:

Однак, за довгі роки ми достатньо вивчили ринок, щоб зрозуміти необхідність у деяких додаткових послугах. Тому сьогодні ми пропонуємо вам ряд специфічних можливостей, які вам буде складно отримати в інших.

Святковий акваріум

3Akvarium_dezain14Оформлення заходів з використанням акваріумів вітчизняні дизайнери підгледіли в голівудських фільмах та трансляціях європейських подій мистецького життя. Заради справжнього ексклюзиву можливо використати все – і акваріуми у тому числі.
Ми також надаємо послугу з прикрашання акваріумами бенкетних залів. Відразу зазначимо, що коли в приміщенні з’являється акваріум, його атмосфера відразу м’якшає, зникає напруга з лиць. Це дуже приємно бачити.
Як можна використати акваріуми для оформлення свят? Та як завгодно – все вирішує власна фантазія. Акваріум додає святкового забарвлення і діловій зустрічі, і конференції науковців, і виставці, і ювілею або весіллю, дню народження та просто сімейному святкуванню з будь-якого приводу.

Як це робиться

470957_GXVI6NCUDOOL4QSL6OVYIP2S5PJ2FT_100-1351_H105445_LВи звертаєтеся за телефонами, що вказані на сайті, і ми починаємо обговорення: ви викладаєте свої побажання, а ми розмірковуємо, як їх здійснити. В самий день заходу або на кілька днів раніше, якщо така можливість є, ми привозимо акваріуми, встановлюємо їх, облаштовуємо у відповідності до загальної концепції свята. Якщо захід триває кілька днів, доглядаємо їх протягом цього часу, при цьому наші працівники серед гостей практично непомітні, нікому не заважають і не потребують додаткової уваги. Вашим гостям залишається спостерігати красу акваріумного світу і насолоджуватися нею. Після завершення заходу ми все демонтуємо та вивозимо. Від вас – тільки оплата та інформація.
Стилістика оформлення акваріума може бути різноманітна. Найбільш популярною є морська тематика. При цьому в акваріумі навіть не обов’язково повинні бути рибки. Ми можемо прикрасити акваріуми рослинами або мушлями, і це також буде дивовижно.
Розмір, форма та кількість акваріумів також залежить від ваших побажань. Можливо встановити один розкішний акваріум на видному місці, можливо – групу. Іноді невеличкими акваріумами прикрашений кожен стіл, або тумба. Є напольні варіанти.
Взагалі вода завжди привертає увагу – так влаштований наш зір. І завжди спостереження за рухом води і у воді спричиняє позитивний вплив на настрій. Така наша природа. Не варто нехтувати знанням її законів, якщо, тим більше, з їхньою допомогою можна облаштувати свято дійсно оригінально.

Оренда акваріума

adNBVh8wВ житті трапляються різні ситуації. В акваріумному житті – також. Іноді акваріум терміново потрібний на певний час. Купувати його – дорого та непотрібно. Але й обійтися без вільної ємності під час деяких моментів акваріумного життя неможливо. Добре, якщо десь залишився старий акваріум – він зможе трохи послужитися. А якщо такого немає? Якщо є необхідність провести, наприклад, повторний запуск або генеральне прибирання, куди подіти на цей час велетня сома або діскуса? В трилітрову банку не влізе.

Починається виснажлива мандрівка по друзях та знайомих. Безліч додаткових питань.

У нас – все просто. Ми надаємо акваріуми в оренду та певний термін. Це найкраще рішення для тих, кому потрібно провести в акваріумі гігієнічні заходи, або висадити підозрілу рибку в карантин, або коли очікується потомство.

Або взагалі форс-мажорний випадок – акваріум дав тріщину. Що робити? Дивитися, як вода тече на килим? Треба рятувати своїх лускатих улюбленців, рослини і все інше. Акваріум в оренду стане справжньою паличкою-виручалочкою у такому разі.
Ми багато стикалися з різними подібними ситуаціями у своїй практиці. До нас почали звертатися по оренду акваріумів задовго до того, як ми самі замислилися над цією можливістю. Так би мовити, ринок підказав нову пропозицію. Ми можемо самі акваріум привезти і вивезти – теж важлива умова. Допоможемо в встановленні обладнання.
Тобто, якщо є проблема – дзвоніть: все обговоримо.

Рибний готель

image008Ще одна популярна послуга – рибний готель. Нею користуються ті, хто планує бути певний час відсутнім за місцем проживання та не має в полі зору нікого, кого можна було б попросити доглядати за акваріумом до часу повернення господаря.

А в нас акваріумів багато. Ми самі розводимо рибок і самі виготовляємо ємності, тому нестачі в них немає. Деякі клієнти, що змушені багато їздити, але все одно люблять рибок, користуються готелем систематично. Адже попросити сусідів погодувати рибок не завжди достатньо. Є такі рибки, що їм потрібний ретельних догляд. Кому це сподобається? Готель для рибок – доцільний вибір для таких ситуацій. Доручіть нам турботу за вашими красунями і їдьте з легким серцем.

Переїзд, відрядження, відпустка перестали бути проблемою. В готелі для рибок за вашими улюбленицями наглядатимуть першокласні фахівці. Окрім годування, вони отримають вітаміни та мінеральні добавки. Вода підмінюватиметься вчасно. Ваші рибки почуватимуться як на курорті.

З пункту «А» в пункт «Б»

Дуже нелегке завдання – перевезти акваріум та його мешканців. Якби його можна було транспортувати у його власному вигляді – разом з рибками, з грунтом, з водою поставити у багажник та поїхати, а на новому місці вигрузити! Але від такої мандрівки ємність з великою вірогідністю отримає тріщину. Особливо, якщо у ній – більше 100 літрів. Та й рибок можливо травмувати. Тож доводиться ускладнювати процедуру.
Найважче – забезпечити комфортний переїзд рибкам: не побити, не застудити, не загубити та не придушити. Якщо у вас живуть дорогі та примхливі рибки – краще не ризикуйте маніпулювати ними самі. Нехай це зроблять фахівці. Ми швидко, якісно, безболісно перевозимо рибок на будь-яку відстань.

Когда дело дошло до ремонта

Ремонт аквариума и аквариумного оборудования лучше доверить профессионалам, если не хотите рисковать

Ремонт акваріума та його обладнання краще довірити фахівцям

Немає нічого вічного під місяцем. Це стосується і акваріума. Выбирая аквариумную технику, новачок нерідко не проти заощадити, за що потім платиться різними поломками. Іноді трапляється, що й якісне акваріумне обладнання ламається чи пустує. Всі ці проблеми можна вирішити у нашій майстерні. Ремонт акваріумного оболаднання, ремонт акваріумів та акваріумних кришок – ще одна додаткова послуга, якою займається наш магазин.

Акваріумне обладнання грає велику роль життя акваріума як біосистеми. Це і подача кисню чи вуглекислого газу, і фільтрація води, і забезпечення акваріумом світлом. Якщо будь-який із цих факторів перестане працювати, акваріум перестане працювати нормально. Тому в разі порушення роботи акваріумного обладнання не варто чекати, поки трапиться непоправне. На ремонт акваріумну техніку краще здати вчасно.

Якщо потрібен ремонт>

Коли ми купуємо різне обладнання для акваріуму, воно здається нам зайвою тратою, бо ми ж хотіли рибок, а не всі ці трубки та каністри. Тому початківці часто намагаються заощадити на обладнанні, від чого потім і страждають. Іноді ламається навіть дороге європейське обладнання – щось пішло не так. Ми допоможемо уникнути закупівлі нового, якщо це можливо. Ремонт акваріумного обладнання, акваріумних кришок – одна з послуг наших майстрів.
Акваріумне обладнання грає в житті водного міру велику роль. Завдяки йому у воді підтримується потрібний рівень насичення киснем, вуглекислим газом, здійснюється фільтрація, подається світло. Якщо цього не буде – не буде і життя. Принаймні, того, яке ми запланували. Водорості житимуть і без обладнання – їм нормально.
Якщо ви помітили, що обладнання працює якось неправильно, краще зразу виправити це, ніж чекати, поки порушення функціоналу фільтра чи ламп відобразиться на біобалансі. Здавайте техніку на ремонт вчасно.
Аби уникнути зайвих ризиків, ремонт акваріума та його обладнання доречно доручити фахівцям.
Декілька слів потрібно сказати про спроби полагодити обладнання самотужки. Якщо ви не маєте відповідних навичок, краще не беріться. Адже акваріумна техніка контактує із водою, і це робить випробування небезпечними. Краще зверніться до спеціалістів, якщо не хочете побачити, як діє на рибок 220, або випробувати це на собі.

Викликаємо швидку допомогу

img_9678Різні причини змушують акваріуміста шукати допомоги майстрів. Якщо ви бачите, що баланс в акваріумі під загрозою, і не знаєте напевно, як цьому зарадити – приходьте або дзвоніть. Якщо ви помітили зелений наліт на склі – не чекайте, поки вода зацвіте. Якщо з’явилися брудні плями – не доводьте до утворення смердючого болота та вторинного запуску. Виявити причину негараздів нелегко. Нехай наші спеціалісти вам допоможуть – поганого не буде з цього напевне.

Акваріумісти, що працюють в нас, зі свого досвіду знають про акваріум і його проблеми дуже багато. Якщо в вас виникли складнощі, якщо ви почуваєтеся розгублено або просто вагаєтеся щодо причини негараздів, звертайтеся до нас і замовляйте швидку допомогу акваріуму. Телефони внизу. Не тягніть, поки все можна виправити.

Консультування

Деякі акваріумісти, що тільки стали на цей шлях і бажають отримати фахові знання, воліють все досліджувати власними силами. В нас є для них чудова пропозиція – поради фахівців. До нас можливо звернутися з будь-якого складного питання. Іноді люди приходять, коли в акваріумі вже не одна, а ціла купа переплетених між собою проблем. Ми намагаємося їх грамотно визначити, швидко нейтралізувати, аби власник знову міг отримувати задоволення від акваріума. Консультація допоможе швидше впоратися з негараздами. Нарешті, акваріум облаштовують заради задоволення та краси, а не для того, щоб постійно за нього турбуватися та порпатися у багнюці.

Взагалі для початківця бажано придбати акваріум в тих людей, які потім зможуть допомогти з його доглядом. Ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам в консультаціях, виїзджаємо додому для огляду проблемних акваріумів. Завдяки цьому часу для насолоди спостереженням за рибками у наших покупців завжди більше, ніж в клієнтів торгових площадок, де все є.

Усі наші послуги мають на мети популяризацію акваріумної справи. Коли дивишся на рибок, пориваєш з буденністю, злітаєш вище, до справжніх вершин людської свідомості. Відкриваєш у собі і навколишньому світові нові риси краси. Акваріум – це неперевершене естетичне диво.