Акваріум для черепах

Ми запускали акваріуми, такі як черепашатники. Для них потрібні трохи інші умови та вимоги, ніж для звичайного акваріуму. Передісторія. Подарували нам черепах. Їм зробили на літо загін біля дому. Все літо вони жили розкошуючи, грілись на сонечку. Але, їх потрібно було кудись переселити. Оскільки зима скоро буде на вулиці, і вони просто замерзнуть.

Прийшлось окремо споруджувати акваріум для черепах. Ми вибрали варіант Volna від компанії Blue Barbus. Чому вибір впав саме на них? Адже Природа була дешевше. Тут більш товсте скло та полірування. Цих двох якостей цілком вистачило, щоб акваріум виглядав значно краще.

Адже ми сервісна компанія. Тому, нашим покупцям більш важливий зовнішній вигляд.  Аніж ціна.  Ось по цій причині ми вибрали на ринку самий кращий продукт. Акваріуми ми замовляємо в тієї ж компанії. Чому? Тому що якість на рівні.

Черепашатник придбати

Щоб утримувати любу тварину в якості домашнього улюбленця, необхідно пам’ятати, що його життя та благополуччя залежать тільки від нас. Якщо в ролі улюбленця виступає черепашка, то їй ніяк не обійтись без власного дому, тобто чепашатника.

Самим головним при виборі черепашатника для любого виду рептилій, мають бути критерії безпечності при утриманні та багато вільного простору. Пам’ятайте, штучну водойму необхідно підбирати відразу по розмірам дорослої особи, так як великій черепасі потрібно набагато більше простору. Для створення черепашатників лінії Volna використовуються міцне  6-10 міліметрів скло і нешкідливий для середовища та тварин герметик. Все в сукупності дозволяє отримувати акваріуми високої європейської якості по невисокій ціні. Саме такі якості і роблять продукцію Blue Barbus затребуваною  та популярною.

Черепашник Volna

Якщо кішка чи собака може вільно пересуватись по дому, то для безпечного та довгого життя черепашки необхідно облаштування черепашатника. Тільки там, вона буде в безпеці, та мати оптимальні умови для росту і розвитку. Придбати черепашатник від 100 літрів можна на нашому сайті. Додатково, ми пропонуємо широкий вибір продукції в сфері акваріумістики, а також можемо оформити акваріум. Компанія Blue Barbus вже давно займається виробництвом акваріумів різних типів, в тому числі і черепашатників. Її продукція завжди числиться в числі кращих,  завдяки відмінній якості та демократичній ціні. Черепашатник  має об’єм від 100 літрів, що відмінно підійде для утримання черепашки.

Як виглядає акваріум для черепашки

Тут жила  черепашка  літом

Тут вони були на перетриманні

Звичайний варіант, який спочатку хотіли.

А ось що вийшло в нас. Щоправда прийшлось фон переклеїти. І на наше прохання зробили міст по центру, а не з краю.

Вже потім додали грунт в акваріум. Але, навіть для трьох великих черепах акваріума достатньо.