Перетримка рибок

Знімаємо проблему «погодуй рибок», яку ми навішуємо, як це буває, на наших рідних та близьких, на сусіда чи на будь-кого. Перетримка рибок – незамінна послуга в багатьох випадках. Від вашої відпуски, до ремонту як дома, так і ремонту акваріума. Ми доглянемо за вашими улюбленцями, коли ви не зможете самі.

Уехать в отпуск и не переживать о своем аквариуме возможно

Уехать в отпуск и не переживать о своем аквариуме возможно

Утримувати дома чи в офісі гарний акваріум з яскравими тропічними рибками стає все більш популярним. Але краса, як кажуть, вимагає жертв. Вишуканий – чи великий, чи маленький – акваріум пов’язаний із певними зусиллями, витраченими на догляд за цією красою. Але іноді навіть за бажання ми не можемо забезпечити своїм підводним улюбленцям необхідне обслуговування. Наприклад, якщо кудись їдемо.

Акваріум– це закрита система. Тож обслуговувати себе сам він, на жаль, не може. Функціонує ця система лише завдяки правильній допомозі людини. І техніки, звісно. Але вам потрібно відлучитися з міста. Виїхати на море. За місто. У відпустку чи відрядження. Переїхати, зрештою. Звичайно, в хід йдуть родичі та сусіди. Але людина, яка не обізнана в акваріумістиці, не зможе тривалий час підтримувати нормальне функціонування цієї складної системи. Та й давайте запитаємо себе чесно: чи буде ваш сусід у належний час чистити фільтр і робити необхідні заміни води? Звідки з’явилася послуга «готель для рибок».

Як вибрати готель для рибки та що це взагалі таке?

Професіонали влаштують грамотне перевезення ваших рибок

Професіонали влаштують грамотне перевезення ваших рибок

Перед тим, як запропонувати таку послугу своїм клієнтам, ми намагаємося з’ясувати, чи справді вона їм потрібна. Дивно звучить? Але лише на перший погляд. Готель для рибок – це таке місце, де є “вільні” акваріуми, готові прийняти ваших вихованців на якийсь час. Але сама послуга передбачає переїзд акваріумних рибок. А це для них дуже стресова процедура. Як правильно переміщати акваріумних рибок на великі і не дуже простори, ми вже писали. Загвоздка в тому, що перевозити їх доведеться туди-сюди двічі. І доставити їх потрібно цілими та неушкодженими. З цим завданням, звичайно ж, професіонал впорається, але чи так потрібно рибці це переміщення? Адже є ще одна чудова послуга – догляд за акваріумами.Виїзд додому, офіс чи інше приміщення. Якщо рибка залишається без господаря ненадовго, то тягати її туди і назад навряд чи має сенс. Краще замовити виїзд майстра. Але якщо ваша відсутність передбачає тривалий термін, то тут готель для рибок виручить тільки так!

“Наш досвід”

Продаж акваріумівЩо входить до послуги «готель для рибок»? Насамперед, звичайно, доставка рибок з «домашнього» акваріума до тимчасового акваріума. За бажання можна розселити рибок. Але це вже нюанси. У принципі, рибки будуть почуватися непогано в компанії, що вже склалася.

За рибками буде забезпечено гідний догляд. У нашому офісі є кілька спеціальнихакваріумів, обладнаних таким чином, щоб вони найбільше підходили для цієї послуги. У цих «комфортабельних номерах» із задоволенням проведуть час вашої відсутності ваші вихованці.

Що тут можна сказати? Все як у людей, точніше, все включено. Дотримання режиму харчування.Догляд за рибками– підміни води, утримання стабільного температурного режиму (що особливо важливо влітку!) та інші «великі істини», які обов’язково слід виконувати, щоб зберігати здоров’я надовго. У разі необхідності фахівець оглядатиме риб. Вибираючи таку послугу, ви залишаєте своїх водоплавних під ретельним наглядом – таким, який не можуть забезпечити й деякі господарі. Не те що родичі та сусіди.

Перетримка рибок вартість послуги

Вартість «номера», тобто самої послуги, індивідуальна, тому що випадки дуже різні. З одним «набором» лускатих зовсім не буває клопоту. А інші вимагають підвищеної уваги за відсутності господаря. Готель дляакваріумних рибок, яку може запропонувати вам наш магазин, розташована у Києві. Уточнити всі деталі можна за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Коли немає кого просити

Зберегти красоту акваріума з допомогою готелю для рибок можливо. Власне, як і зберегти здорових рибок

Зберегти красу акваріума за допомогою готелю для рибок можна. Власне, як і зберегти здорових рибок

Так що якщо вам нема кого попросити про догляд за акваріумними рибками,
якщо це зробити просто незручно, якщо не хочете напружувати додатковими турботами тих, у кого їх і так вище голови, замовляйте «готель для рибок». Акваріум – це складна екосистема, яка щодня потребує вашої уваги. З котом, собакою або хом’ячком – і того простіше, хоча і для них існують спеціальні готелі, в яких улюбленця можна залишити на якийсь час і не сумніватися, що він ситий і задоволений. Що вже говорити про наших улюблених лускатих, які вимагають дотримання певних правил у догляді, які вимагають сталості режиму харчування та підтримки температури, які так рано зустрічають будь-яку зміну. Ось уже справді гарне вирішення проблеми від’їзду. Так що поки на вас чекає далекий вояж, віддайте своїх вихованців у руки професіоналів.

Закордонний досвід коли відбувається перетримка рибок

Акваріуми КиївЗа кордоном така послуга пропонується вже давно. У будь-якому випадку, ви витрачаєте досить багато зусиль і фінансових вкладень на те, щоб отримати красивий, стильний і гармонійний акваріум. Навряд чи ви захочете втратити все це за кілька тижнів, на які акваріум залишиться під опікою сусідів. Тому у певному сенсі така послуга навіть економить кошти налікування акваріума ичи його мешканців від проблем, що виникли внаслідок неправильного догляду за ним. Адже одна річ, коли акваріум населяють гуппі. І зовсім інше – коли в ньому плавають дискуси чи, ще чого доброго, аровані!

У Голландії, наприклад, відкриття такого готелю зробило фурор. Про це багато писали різні видання. Але самим голландцям ця новина не була на диво. Вони давно звикли до того, що попит породжує пропозицію. І якщо є необхідність у такій послузі, вона з’явиться. Ідея голландського готелю в тому, щоб туристів не мучила совість про те, як поживають їхні дорогі та гаряче улюблені підводні жителі. Згодом така практика стала нормальною. Подібні послуги стали з’являтись і на вітчизняних просторах.