Оренда акваріума

Аквариумы в кафеПослуга акваріум в оренду дозволяє використовувати унікальні декоративні якості акваріумів при оформленні свят, а також вирішувати питання тимчасового влаштування водяних мешканців, чиє житло зазнало істотних руйнувань.

Звичайно, сучасні технології дозволяють створювати акваріуми, які прикрашають приміщення десятки років. Однак, в житті трапляються різноманітні непередбачувані ситуації, коли акваріум тимчасово або остаточно стає непридатним для проживання риб. Він потребує ремонту, а ремонт – певного часу. На цей форс-мажорний випадок ми передбачили можливість узяти акваріум в оренду, и ця послуга відразу знайшла своїх клієнтів.

Іншій варіант – використання акваріумів у декоруванні бенкетних залів, холів адміністративних будівель, тощо. В такому разі орендування стає виходом для тих, хто не має бажання, принаймні зараз, присвячувати увагу турботі про акваріум.

Оренда як вирішення питання

Аренда и обслуживание аквариумовПитання оренди акваріума сьогодні вирішується значно простіше, ніж колись. Пам’ятаєте ці об’яви на форумах: «Допоможіть, потік аквас! Терміново потрібен тимчасовий акваріум!», «Буду радий, якщо хтось відгукнеться: шукаю новий акваріум для своїх рибок, тому що старий нині непридатний. Терміново потрібен акваріум на 100-150 літрів», «Візьму в оренду акваріум, якщо в когось є порожня «банка». Мій дав тріщину. Терміново потрібна заміна». Але навіть якщо потрібний акваріум найдеться, він може знаходитися в іншому місті. Та й взагалі, просити про допомогу сторонніх осіб завжди якось дивно. Тому деякі салони та студії аква-дизайну почали просувати послугу «оренда акваріуму».

Тепер оренда акваріума перестала бути проблемою. Просто подзвоніть за телефоном, вказаним в наших контактах, і отримайте повну консультацію з питання оренди акваріумів: які об’єми є у наявності, на який час можливо їх орендувати, скільки це коштуватиме. Ви можете обрати будь-який акваріум з тих, що є в наявності, і вам доставлять його на дім чистеньким і – цілим. А це – вже не аби який плюс. Строк оренди можливо подовжувати при необхідності, якщо технічні труднощі зі старим акваріумом ще не вирішені. Доки ми ремонтуємо старий акваріум, ваші рибки спокійно живуть у орендованому.

Аквариумы КиевМи вже давно надаємо послуги ремонту акваріумів та кришок до них. Наш досвід свідчить, що для більшості власників наші послуги завжди є терміновими. Потреба в оренді акваріуму виникає майже в усіх. Де прилаштувати рибок на час ремонту? – залишається актуальним питанням. Варіант з орендою – рішення зручне и доступне.
До того ж, слід врахувати, що коли ви берете на певний час акваріум в знайомих, ви не можете знати, з яких причин він пустує. Можливо, рибки перестали існувати у ньому через загибель від якоїсь інфекційної хвороби або паразитарного зараження. А в орендованому акваріумі сюрпризи повністю виключені. Ця послуга була введена нами саме для тих випадків, коли рибкам та іншим мешканцям води потрібне термінове прилаштування, доки їхній старий акваріум ремонтується або власник обирає новий.
Звичайно, існує ще один варіант – готель для акваріумних рибок. Але при цьому рибки знаходитимуться в нас, і ви не бачитимете їх певний час. Наші спеціалісти доглядатимуть їх, годуватимуть, підтримувають у формі, турбуватимуться за них. Але сам собою переїзд для рибок вже є стресом, навіть якщо він проведений грамотно. Тому послуги готелю обирають швидше ті, хто сам певний час не в змозі здійснювати догляд за рибками. Якщо вам потрібно терміново виїхати на певний час, ви можете замовити послугу «догляд за акваріумом» аби наші майстри навідували ваших улюбленців у вас удома, або перевезти їх в наш комфортабельний «Хілтон». Обирайте варіант, який зручний саме для вас і ваших водяних друзів.

Зимовий акваріум

Уход за аквариумомВсе більше людей повертається до практики утримання поза межами міст літніх котеджів, на території яких облаштовуються садові прудики. Влітку вони виглядають чудово і є помешканням для гарних рибок, якими господарі милуються у хвилини відпочинку та пишаються перед сусідами. Але що робити з початком осені?

Їх можна поселити вдома, але чи найдеться для них акваріум достатнього розміру? До того ж, їх потрібно доглядати, та чи всі відвідують дачу взимку щодня? Що там казати, це не кожному до снаги.

Отже, для тих, хто стурбований питанням зимового виживання рибок у садовому ставку і не має змоги забезпечити ним нормальне альтернативне житло, ми пропонуємо орендувати один з акваріумів в нашій студії. Рибки мешкатимуть окремо від інших кватирантів, а наші працівники здійснюють догляд за ними. Вони можуть жити тут кілька місяців, аж поки весняне тепло не дасть їм змогу повернутися до прогулянок на свіжому повітрі. Вам не потрібно турбуватися ні про корм, ні про забезпечення чистоти – все зроблять наші штатні акваріумісти. Такий собі готель для акваріумних рибок.
Телефонуйте за телефонами, вказаними на нашому сайті, аби отримати детальну відповідь на будь-яке питання з приводу оренди акваріума та тимчасового прилаштування рибок.

Акваріум на весільному бенкеті

Оформление аквариумов для детейОстаннім часом стало модно застосовувати для бенкетів особливий декор. І повітряних кульок для цього замало – вони нікого вже не здивують. До чого тільки не вдаються івент-менеджери, аби випередити конкурентів та вразити замовників! Чималі зусилля докладають і дизайнери приміщень, вводячи в декор екзотичні рослини, тварин та акваріумних мешканців.
Оформлення акваріумами різних заходів стало популярним не так давно. І навіть зараз до нього вдаються не часто. Це швидше екзотика. Але як ефектно це виглядає!
Яким чином відбувається оформлення акваріумами різних заходів? Все просто. Ви дзвоните нам та узгоджуєте наступні питання:

  • скільки і якого розміру акваріумів вам потрібно;
  • в якому стилі, або навіть з яким населенням;
  • де і коли відбуватиметься захід.

В визначений час ми підвозимо акваріуми и влаштовуємо їх на відведені місця. Якщо захід триватиме кілька днів – здійснюємо догляд за рибками. Термін оренди – від кількох годин.
Акваріуми прикрашають виставки, презентації, весілля, ювілеї, корпоративи, дні народження, бенкети з будь-якого приводу та ділові зустрічі. В залежності від концепції заходу використовують різні стилі оформлення акваріумів. Це може бути один великий акваріум з яскравими рибами, що стане центром уваги для всіх відвідувачів, буде створювати для них атмосферу релаксу та гармонії, або кілька невеликих круглих акваріумів, що красуватимуться на кожному столі.

Аквариумы на фуршетНа одному з заходів наші акваріуми були розставлені між столиками для коктейлю. Вони були круглі, а довкола них дизайнери розсипали мармурову крихту і мушлі. Напевне, вони стали тоді «гвіздком» програми, тому що саме за них вели мову більшість гостей.

Зазвичай для оформлення таких заходів беруть півників. Півник – рибка невибаглива до умов існування, витривала стосовно температурного і кисневого режиму. Але як яскраво вона виглядає завдяки своєму пишному хвосту! Інших риб, більш вередливих, буває страшно кинути напризволяще серед гостей: що якщо хто-небудь поділиться з ними тортом?

Іноді ми взагалі не беремо риб, оформлюємо акваріум водними рослинами, камінням, керамічними декораціями. Виходять справжні витвори дизайнерського мистецтва. Є варіант сухого акваріуму – це скляна ємність без води, декорована різнокольоровим піском, сіллю, пелюстками квітів, мушлями. Найчастіше для цього беруться акваріуми невеликі за розмірами.

Дизайнер плюс акваріуміст

Аквариумы для праздниковТі з наших клієнтів, що вже спробували послугу оформлення свят за допомогою акваріумів, залишилися задоволені без винятку. А ті, хто ще тільки мріє спробувати, ми впевнені, отримають масу нових і яскравих відчуттів.

Що стосується технічного боку питання, то все просто. Ми самі привозимо акваріумі, самі їх встановлюємо, самі забираємо. Нічого вам робити не доведеться, ні за що не потрібно турбуватися.

Оздоблення свят акваріумами зробить їх яскравими, особливими. Це модно і стильно. Акваріуми на весіллі або корпоративі – ексклюзивна декорація. Вдруге створити той самий акваріум просто неможливо. В нас багато можливостей для творчості: студія володіє кількома десятками акваріумів різної форми, декораціями, великими рибними та рослинним розплідниками. Дзвоніть і висловлюйте власні ідеї, а ми обсудимо можливість їхньої реалізації.

Послугами оренди акваріумів вже скористалися для проведення різноманітних заходів деякі івент-агенції, виставочні центри, інші любителі природи. Ми також допомагаємо перевозити рибок, в нас є така послуга, тому для нас немає складності в тому, щоб доставити вам акваріум ти прикрасити його. Наші професіонали роблять це швидко.

Аквариумы в ресторанеОформлення акваріумами заходів – це тісна співпраця дизайнера і акваріуміста-фахівця. Тоді дизайнерське «хочу» грамотно трансформується в реальне акваріумне диво. За власним досвідом співпраці з івент-менеджерами та дизайнерами ми впевнено кажемо: ці люди далекі від розуміння принципів акваріумістики, і знають про них так само мало, як про можливості аква-дизайну.

На сьогодні акваріум вже не вимагає фанатизму. Сучасна техніка дозволяє вирішувати багато складних колись питань, пов’язаних з доглядом за акваріумом, його перевезенням, декоруванням та застосуванням у оформленні свят. Якщо вже така можливість з’явилася – то скористайтеся нею одним з перших!