Квітковий акваріум

Акваріумна оранжерея може виглядати по-різному: різні кульки, фігури, морські раковини. В акваріумі дуже легко підтримувати необхідні умови, такі як температура, вологість і т. п. Так само оранжерею можна зробити в будь скляній тарі.

Беремо, наприклад, банку. У неї кладемо основу, зверху землю для квітів і торф, попередньо змочивши їх водою. Найважче полягає в тому, щоб опустити і посадити рослину в банку.

Акваріум з квітами

Якщо на стінках банки з’явилися краплі – це нормально. Це дасть вам можливість не поливати рослину, тому що вона буде використовувати ці краплі. Коли рослина виросте, її необхідно буде усунути або замінити на нову.

Створення саду в акваріумі

Розглянемо варіант створення саду. Для створення міні рослинного садка вам буде необхідно: банка з кришкою, морські камінці (краще невеликі) картонний або аркуш звичайного паперу, бажано деревне вугілля, грунт, столові прилади, ніж і котушка без ниток. І невеликий паросток з маленькими листочками.

Сад в акваріуміМорські камінчики кладемо на дно банки. Зверху розкладаємо деревне вугілля, він буде заважати гниттю з-за зайвої кількості води. Після цього кладемо землю і вирівнюємо її, використовуючи ложку, подовжену за допомогою невеликої бамбукової палички. Створюємо ямку для висадки рослин. Садимо паростки у заглиблення, використовуючи котушку від ниток і кріпимо їх (паростки садимо у круговому порядку). Коли закінчите з посадкою, побризкайте рослини водою.

Відкрийте кришку через пару днів. Якщо стінки банки потіють лише в ранкові години, значить це добре. Якщо вода залишається, значить її дуже багато. Необхідно відкрити кришку і дати банці постояти відкритою протягом дня. Якщо випаровування води не відбувається, це свідчить про те, що в банці сильно сухо. Вам необхідно окропити рослину водою.

Міні сад для всіх

Такий сад може зробити будь-який, навіть не досвідчена людина. Тому приділіть час і зробіть його самі, і ви ніколи не пошкодуєте про це. Цей чарівний, чудовий, казковий міні сад буде ще довгий час радувати вас і ваших гостей.

Живі рослини в акваріумі

У наші дні фентезійні фільми і серіали користуються попитом. На просторах інтернету ви можете знайти величезний вибір такого кіно, причому ви можете дивитися їх в кращому якості і безкоштовно.