Які бувають акваріуми?

Акваріум із обладнанням. Китай, Європа, чи самому зібрати?Акваріуми всі різні. Навіть ще на етапі “банки”. Одні акваріуми продаються як порожні ємності. У них можна поставити обладнання під ваші побажання, замовити кришку. Але не всім це потрібно. Морочити голову з підбором обладнання, замірами. Багатьом хочеться, не вникаючи, купити те, що потрібно. Для таких покупців є варіант — цілком укомплектований акваріум з усім необхідним. Акваріум із обладнанням – як би для “лінивих”. Заплатили раз, і все отримали.

Що таке укомплектований акваріум? Це акваріум, у якому під його розміри вже підігнано обладнання. Вам не доведеться займатися питанням «який нагрівач краще вибрати для таких розмірів?» або шукати відповідний фільтр. Під об’єм та розміри кожного такого акваріуму вже обрано оптимальний варіант. За словами виробника, ви отримуєте все і відразу.

Насправді, це дитячі акваріуми. Ні про який професіоналізм не йдеться. І якщо вам потрібний акваріум для галочки, можете купувати. Але, якщо ви хочете хоч трохи більше від акваріуму, у вас нічого не вийде. Не призначені вони нічого серйозного. Европейскі виробники також.

Акваріум із обладнанням. Китай, Європа, чи самому зібрати?Акваріум із обладнанням підбираєте самі. Насправді вибрати саме ті потужності в акваріумному обладнанні, які робитимуть життя ваших акваріумних мешканців комфортним, не так то й легко. Багато приладів відбраковуються через недостатню якість. Фільтри, наприклад, можуть недостатньо добре справлятися з очищенням акваріумного середовища. Або ж працюватиме 6 місяців. Вся справа в тому, що роблячи акваріуми та акваріумне обладнання Китай випускає як і якісну продукцію, і аж надто дешеву та неякісну продукцію. У Європі іноді гірше. Їхня продукція як би працює, але не справляється з мінімальними навантаженнями.

Китайский акваріум із обладнанням повний комплект

Як і в будь-якій іншій галузі техніки, тут є Китай, який якісний, і Китай, який економить на матеріалах і суттєво дешевше за інших виробників. Дбаючи про свою репутацію, ми завжди працюємо з якісним китайським обладнанням. Воно обходиться нижче в ціні, але не поступається якістю іншим торговим маркам. До того ж, є вдалі моделі, а є невдалі. Ми завжди ретельно ставимося до цього питання. У наших акваріумах з обладнанням повний комплект Китай стоять лише найоптимальніші моделі акваріумної техніки.

Укомплектований акваріум складається із звичайного акваріума, кришки, оснащеної освітленням, обігрівача та фільтра для акваріума. Такі моделі акваріумів, укомплектовані обладнанням, продаються лише у роздрібному варіанті. Китайський акваріум з обладнанням та кришкою – це хороший варіант для тих, хто не має часу розбиратися в тонкощах акваріумної техніки та її підбору та готовий довірити цю справу професіоналам. Ми ж, у свою чергу, гарантуємо найбільш зручне для вас співвідношення ціни та якості, тобто найкраще!

Акваріум із обладнанням: Китай чи Європа?

Акваріум із обладнанням. Китай, Європа, чи самому зібрати?

Обладнання для акваріумів китайського виробництва буває різне. Є багато якісних моделей, які прослужать довго і будуть служити вірою та правдою. Є невдалі моделі, зроблені без розуміння процесів в акваріумі. Але в основному щодо акваріумістики дорожче — зовсім не означає, що краще.

Дедалі менше магазинів в Україні та Києві зокрема готові працювати з дорогими європейськими виробниками. В основному, ті, хто працюють з європейським акваріумним обладнанням, – це магазини зоотоварів, які не спеціалізуються безпосередньо на акваріумістиці. Відбувається так через недостатню обізнаність щодо акваріумних процесів. Поверхневі знання про це дивовижне хобі дають їм ґрунт для тверджень, що чим дорожчий акваріум, тим він якісніший.Практика демонструє інше. Акваріум має бути якісним за іншими характеристиками, а не за ціною. Адже є цілі гори факторів, які можуть здешевити акваріумне виробництво без шкоди для якості або підвищити його в ціні без будь-яких покращень тієї самої якості.

У питанні «Китай чи Європа?» все ж таки важливо відповісти на один момент. Давайте розберемося. Все-таки, чим акваріумне обладнання з Китаю та Європи відрізняється? Глобально, мало чим. Тим більше, майже все обладнання європейських брендів зроблене в Китаї.

Якщо йдеться про розкішні травники, то жодний акваріум із комплектом не підходить. Травникам потрібна чудова якість фільтрації-чистки акваріумного простору. А там не ставлять фільтри, які для цього призначені. Ну і світла так само не вистачає у тих акваріумах. Катастрофічно не вистачає. Саме такого вимагають вибагливі травники. Вибираєте акваріум для травника? Тільки у спеціалізованих фірмах чи в Україні Blue Barbus. А для всіх найпростіших варіантів підійдуть як китайські акваріуми з повним комплектом обладнання, так і європейські. Насправді різниці між ними з технічного боку майже немає. Є за дизайном. Та й за надійністю обладнання (термін його служби).

Вердикт

Загалом вердикт такий: акваріуми з повним комплектом обладнання Китай — це хороший за економністю варіант. Якщо у вас є упередження щодо китайського обладнання, загляньте в будь-який розвідник або на оптову базу: там, де рахують гроші, використовують китайське обладнання. А якщо вже з такими обсягами роботи справляється китайський фільтр і обігрівач, то що вже говорити про ваш простий домашній або офісний акваріум? Але в принципі, навіщо витрачати час? Адже саме на економію часу спрямовані акваріуми з повним комплектом обладнання. Щоб ви швидше купили їх.

Як варіант пропонуємо своїм вимогливим замовникам наступне: до європейських фільтрів зовнішньої фільтрації ставимо внутрішні фільтри китайського виробництва. Справа все в тому, що вони по-різному скомпоновані і виконують різні функції, а разом — чудово доповнюють по функціоналу один одного.