Між бажанням завести акваріум і уявленням про нього та дійсним знанням як воно робиться, іноді існує прірва. Людина прийшла в чийсь офіс, ресторацію або житло, побачила там акваріуме диво – і все тут: я теж таке хочу! Звичайно, бажання цілком слушне. Чарівний світ підводного королівства зачаровує, пестить око та заспокоює нерви. Але перед тим, як він почне заспокоювати і звеселяти, він дечого вимагає.

Акваріум – це не просто банка з водою. Купити або зробити склянку, налити в неї води та хлюпнути рибок з найближчого магазину не досить. Акваріум потрібно готувати до заселення, запускати – довгенько такі поморочити себе. Для тих, що непереможні у своєму «хочу», але не може собі дозволити приділити питанню достатньо уваги, існує послуга «акваріум під ключ».

interer-gostinoj-v-dome

У нашому інтернет-магазині така послуга теж є. Але ми не пропонуємо її усім. Якщо ви дійсно відчуваєте справжнє кохання до підводного світу, бажаєтє власноруч доторкнутися до нього та проникнути у всі його таємниці – це схвально. Але якщо  бажання є, а часу і вмінь не досить – невже поставити крапку? Замовте «акваріум під ключ» і не витрачайте дорогоцінний час.

Дехто бажає заощадити на запуску акваріума. Нібито здається – що там складного? Купили грунт, обладнання, рибок посадив – усе. Готово.  Ні!

Запуск акваріума – це створення складної біологічної системі в обмеженому просторі, практично з нуля. Як вам таке? Ви – власноруч керуєте єволюцією! Створюєте світ! Який потім має функціонувати, як справжній.

c856d0af5a42

Якщо ви маєте у цьому досвід, або тямущого порадника – можливо, все вдасться. Але ви сповнені знань з інтернету та порад продавця сусіднього зоомагазину – не дивуйтеся, якщо рибки та рослини не затримуватимуться в вас більше місяця. Неправильний запуск акваріума може створити несчіслені проблеми у подольшому. А ви вже за все заплатили… Тобто, якщо акваріум запущено з помилками, він потребуватиме все нових і нових фінансових вливань, доки не дійде до перезапуску.

Якщо ви дуже  хочете мати акваріум, до того ж – нормальний, звертайтеся до спеціалістів. Або, принаймні, грунтовно підготуйтеся до такого кроку.

Акваріум «під ключ»: як заощадити час, а можливо, і гроші

Ризики акваріума під ключ

Після того, як ви прийняли слушне  рішення скористатися послугами аквадизайнерів для створення свого акваріуму, далі все здається просто: замовив, заплатив – милуйся. Але й тут є нюанси. Якби запуск був такою простою справою, що її можна було б доручити будь-кому, хто б за неї платив?

Тож, є певний ризик зустріти фахівців невеликого фахового рівня. Як і скрізь, тут є продавці послуг, а є – майстри. Майстри люблять свою справу, розуміються на усіх деталях. Він навіть за ціною не так женеться, як за красою, тому що  робота для нього – задоволення сама собою. Якщо ви поділитеся з ним фінансовими труднощами, він не втече, а навпаки, спробує знайти спосіб, як заощадити кошти і при цьому створити гарний акваріум. Він щиро розповість, що найдорожче обладнання – не завжди найкраще, та про інші нюанси, щодо яких ви й не запитували. Оце – справжній профі. А продавець зацікавлений лише у грошах. Щоб так побільше… Хочете гарно – буде дорого, хочете ще краще – тоді ще дорожче. Такий підхід не є професійним. Продавець ошукає вас там, де ви могли б заощадити. Тож спробуйте краще знайти фахівця.

У будь-якому разі акваріум під ключ вийде дорожче, ніж все начиння окремо: акваріуміст теж щось повинен отримати. Але ж при цьому і вам запропонують щось натомість:

 • Відразу гарний акваріум;
 • Гарантійне обслуговування на певний термін;
 • Фахові консультації та інше.

Тому у будь-якому разі запросити акваріуміста вигідно, якщо він – дійсно акваріуміст.

Що таке «акваріум під ключ»?

Що власне входить у це поняття? Ви повинні знати, що замовляєте.

Спершу поговоримо про запуск акваріума, коротко, у загальному. Процедура запуску залежить від того, який акваріум ви зрештою бажаєте отримати для своєї оселі або офісу. Є декілька видів акваріумів, безліч акваріумних рибок і незчисленні варіанти оформлення. Аби зробити вибір, необхідно відштовхуватися від сталих, перш за все – від розміру. А розмір, звичайно, залежить від того,  скільки вільного місця є у приміщенні.

Далі обираємо начиння: грунт, обладнання, декорації, інше. Коли все є, починається запуск. Встановлюємо фільтри, обігрівачі, освітлення тощо; всипаємо грунт, робимо вирівнювання, зонування, тераси; ллємо воду – запуск почався. Можливо посадити перші рослини з  числа найменш вибагливих. Повільно підсажуємо рибок, коли вода перестане бути мутною. І вже тоді, як система запрацює «на повну», починаємо вводити в неї тих примхливих мешканців, задля яких почалося наше свято.

761528652

Яких з цих пунктів ми можемо уникнути, замовивши «акваріум під ключ»? Усіх. Все зроблять замість вас. Від вас потрібно лише сформулювати кінцеву мету. Який акваріум ви бажаєте мати: прісний чи морський? Яких рибок? Якого розміру? У якому стилі? Для фахівця це не становить проблеми – просто робочі питання. Покладіться на справжніх майстрів!

Акваріум «під ключ»: як заощадити час, а можливо, і гроші

Як працює послуга?

Від замовника залежить лише два моменти: обрання виконавця та формулювання власного бачення майбутнього акваріума. Зазвичай ми працюємо так: клієнт дивиться на оздоблені акваріуми в офісі і від  цього відштовхується у своїх фантазіях. Так набагато простіше. До того ж відразу обговорюється скільки часу дбайливої  турботи потребуватиме готовій акваріум у майбутньому для нормального функціонування і чи влаштовує вас таке. Іноді замовники бажають мати саме такий акваріум, що  його десь бачили, або їм подобається якась робота з фотогалереї. Все інше – наша робота

Є кілька мифів, з якими часто приходять клієнти до акваріумістів. Перше: що менший акваріум, то менше і турбот. Зовсім ні!. Навпаки: більший акваріум, якщо він якісно облаштований, тримає систему у рівновазі легше і довше. Доглядати його потрібно рідше.

Стосовно обладнання. Дехто заявляє, що, наприклад, не бажає мати в акваріумі китайський фільтр, хоча не тільки не розуміється на характеристиках фільтрів, а взагалі не має уявлення, для чого вони потрібні. Просто вважає, що все китайське – дешеве і погане. Це також не правда: можливо, колись так і було, але тепер китайці багато чого навчилися і роблять речі складні технологічно, якісні, витривалі і недорогі. Ну, якщо вже так хочете – поставимо, що скажете.

50463081

Акваріум під ключ» – послуга, що надається у кілька етапів:

 1. Звичайно, замовлення та обговорення;
 2. Запуск системи: опробування обладнання, налаштування, дизайн; деякий час потрібно очікувати, поки у воді зникне муть – це означає, що почалася якісна фільтрація. Навіть якщо ви не планували мати живі рослини, кілька посадити бажано – коли вони почнуть рости, це означатиме, що біологічна рівновага досягнута.
 3. Дали ви отримаєте поради щодо підбору риб. Запустити їх можна самому.

У подальшому час від часу акваріум потребуватиме втручання: він занадто малий, аби самому себе повністю підтримувати, навіть якщо займає пів кімнати. До речі, ми надаємо професійні послуги з догляду за акваріумами. Особливо це стосується великих ємностей: хоч вони і можуть триматися довше за малі, але вже коли потрібно їх чепурити, то краще самому не братися.

Акваріум під ключ: час

Запуск потребує певного часу. Оскільки акваріуми є різні, то заздалегідь точно окреслити час неможливо. Десь місяць або два. Деякі методи допомагають запустити швидше, і ми це робимо, якщо дуже треба. Але не радимо робити. Тут не потрібно влаштовувати гонки.

Старт акваріума потребує часу. Процес можливо прискорити, але краще – нехай все буде природньо.

Отже:

 1. Виготовлення акваріуму – до 2х тижнів, зазвичай 3 дні, якщо візьмете готовий – зразу;
 2. Добір та встановлення обладнання: якщо забажаєте чогось такого, чим ми не користуємося – час на доставку;
 3. Оформлення – доба;
 4. Посадка рослин – туди ж;
 5. Відстоювання – кілька тижнів, до 2х місяців.

Далі ви отримуєте готовий живий акваріум і детальну консультацію щодо його утримання.

Чи влаштовує вас такий розклад, чи ні – вирішуйте самі. Наша справа – запропонувати. Якщо у вас є можливість  робити все самостійно – добре. Якщо немає – ми допоможемо і повчимо. Грунтовні поради можна отримати в рамках послуги «консультація по акваріумах». І це не те саме, що теревені на форумах. Разом з нашими фахівцями ви можете прийняти участь у процесі запуска на будь-якому етапі, або просто споглядати. Таким чином ви одержите всі необхідні знання для подальшого підтримання рівноваги в своєму підводному князівстві. Дзвоніть – ми на вас чекаємо!