Між бажанням завести акваріум і уявленням про нього та дійсним знанням як воно робиться, іноді існує прірва. Людина прийшла в чийсь офіс, ресторацію або житло, побачила там акваріуме диво – і все тут: я теж таке хочу! Звичайно, бажання цілком слушне. Чарівний світ підводного королівства зачаровує, пестить око та заспокоює нерви. Але перед тим, як він почне заспокоювати і звеселяти, він дечого вимагає.

Акваріум – це не просто банка з водою. Купити або зробити склянку, налити в неї води та хлюпнути рибок з найближчого магазину не досить. Акваріум потрібно готувати до заселення, запускати – довгенько такі поморочити себе. Для тих, що непереможні у своєму «хочу», але не може собі дозволити приділити питанню достатньо уваги, існує послуга «акваріум під ключ».

interer-gostinoj-v-dome

У нашому інтернет-магазині така послуга теж є. Але ми не пропонуємо її усім. Якщо ви дійсно відчуваєте справжнє кохання до підводного світу, бажаєтє власноруч доторкнутися до нього та проникнути у всі його таємниці – це схвально. Але якщо  бажання є, а часу і вмінь не досить – невже поставити крапку? Замовте «акваріум під ключ» і не витрачайте дорогоцінний час.

Дехто бажає заощадити на запуску акваріума. Нібито здається – що там складного? Купили грунт, обладнання, рибок посадив – усе. Готово.  Ні!

Запуск акваріума – це створення складної біологічної системі в обмеженому просторі, практично з нуля. Як вам таке? Ви – власноруч керуєте єволюцією! Створюєте світ! Який потім має функціонувати, як справжній.

c856d0af5a42

Якщо ви маєте у цьому досвід, або тямущого порадника – можливо, все вдасться. Але ви сповнені знань з інтернету та порад продавця сусіднього зоомагазину – не дивуйтеся, якщо рибки та рослини не затримуватимуться в вас більше місяця. Неправильний запуск акваріума може створити несчіслені проблеми у подольшому. А ви вже за все заплатили… Тобто, якщо акваріум запущено з помилками, він потребуватиме все нових і нових фінансових вливань, доки не дійде до перезапуску.

Якщо ви дуже  хочете мати акваріум, до того ж – нормальний, звертайтеся до спеціалістів. Або, принаймні, грунтовно підготуйтеся до такого кроку.

Ризики акваріума під ключ

Після того, як ви прийняли слушне  рішення скористатися послугами аквадизайнерів для створення свого акваріуму, далі все здається просто: замовив, заплатив – милуйся. Але й тут є нюанси. Якби запуск був такою простою справою, що її можна було б доручити будь-кому, хто б за неї платив?

Тож, є певний ризик зустріти фахівців невеликого фахового рівня. Як і скрізь, тут є продавці послуг, а є – майстри. Майстри люблять свою справу, розуміються на усіх деталях. Він навіть за ціною не так женеться, як за красою, тому що  робота для нього – задоволення сама собою. Якщо ви поділитеся з ним фінансовими труднощами, він не втече, а навпаки, спробує знайти спосіб, як заощадити кошти і при цьому створити гарний акваріум. Він щиро розповість, що найдорожче обладнання – не завжди найкраще, та про інші нюанси, щодо яких ви й не запитували. Оце – справжній профі. А продавець зацікавлений лише у грошах. Щоб так побільше… Хочете гарно – буде дорого, хочете ще краще – тоді ще дорожче. Такий підхід не є професійним. Продавець ошукає вас там, де ви могли б заощадити. Тож спробуйте краще знайти фахівця.

У будь-якому разі акваріум під ключ вийде дорожче, ніж все начиння окремо: акваріуміст теж щось повинен отримати. Але ж при цьому і вам запропонують щось натомість:

 • Відразу гарний акваріум;
 • Гарантійне обслуговування на певний термін;
 • Фахові консультації та інше.

Тому у будь-якому разі запросити акваріуміста вигідно, якщо він – дійсно акваріуміст.

Що таке «акваріум під ключ»?

Що власне входить у це поняття? Ви повинні знати, що замовляєте.

Спершу поговоримо про запуск акваріума, коротко, у загальному. Процедура запуску залежить від того, який акваріум ви зрештою бажаєте отримати для своєї оселі або офісу. Є декілька видів акваріумів, безліч акваріумних рибок і незчисленні варіанти оформлення. Аби зробити вибір, необхідно відштовхуватися від сталих, перш за все – від розміру. А розмір, звичайно, залежить від того,  скільки вільного місця є у приміщенні.

Далі обираємо начиння: грунт, обладнання, декорації, інше. Коли все є, починається запуск. Встановлюємо фільтри, обігрівачі, освітлення тощо; всипаємо грунт, робимо вирівнювання, зонування, тераси; ллємо воду – запуск почався. Можливо посадити перші рослини з  числа найменш вибагливих. Повільно підсажуємо рибок, коли вода перестане бути мутною. І вже тоді, як система запрацює «на повну», починаємо вводити в неї тих примхливих мешканців, задля яких почалося наше свято.

 

761528652

Яких з цих пунктів ми можемо уникнути, замовивши «акваріум під ключ»? Усіх. Все зроблять замість вас. Від вас потрібно лише сформулювати кінцеву мету. Який акваріум ви бажаєте мати: прісний чи морський? Яких рибок? Якого розміру? У якому стилі? Для фахівця це не становить проблеми – просто робочі питання. Покладіться на справжніх майстрів!

Як працює послуга?

Від замовника залежить лише два моменти: обрання виконавця та формулювання власного бачення майбутнього акваріума. Зазвичай ми працюємо так: клієнт дивиться на оздоблені акваріуми в офісі і від  цього відштовхується у своїх фантазіях. Так набагато простіше. До того ж відразу обговорюється скільки часу дбайливої  турботи потребуватиме готовій акваріум у майбутньому для нормального функціонування і чи влаштовує вас таке. Іноді замовники бажають мати саме такий акваріум, що  його десь бачили, або їм подобається якась робота з фотогалереї.

Все інше – наша робота

Є кілька мифів, з якими часто приходять клієнти до акваріумістів. Перше: що менший акваріум, то менше і турбот. Зовсім ні!. Навпаки: більший акваріум, якщо він якісно облаштований, тримає систему у рівновазі легше і довше. Доглядати його потрібно рідше.

Стосовно обладнання. Дехто заявляє, що, наприклад, не бажає мати в акваріумі китайський фільтр, хоча не тільки не розуміється на характеристиках фільтрів, а взагалі не має уявлення, для чого вони потрібні. Просто вважає, що все китайське – дешеве і погане. Це також не правда: можливо, колись так і було, але тепер китайці багато чого навчилися і роблять речі складні технологічно, якісні, витривалі і недорогі. Ну, якщо вже так хочете – поставимо, що скажете.

50463081

Акваріум під ключ» – послуга, що надається у кілька етапів:

 1. Звичайно, замовлення та обговорення;
 2. Запуск системи: опробування обладнання, налаштування, дизайн; деякий час потрібно очікувати, поки у воді зникне муть – це означає, що почалася якісна фільтрація. Навіть якщо ви не планували мати живі рослини, кілька посадити бажано – коли вони почнуть рости, це означатиме, що біологічна рівновага досягнута.
 3. Дали ви отримаєте поради щодо підбору риб. Запустити їх можна самому.

У подальшому час від часу акваріум потребуватиме втручання: він занадто малий, аби самому себе повністю підтримувати, навіть якщо займає пів кімнати. До речі, ми надаємо професійні послуги з догляду за акваріумами. Особливо це стосується великих ємностей: хоч вони і можуть триматися довше за малі, але вже коли потрібно їх чепурити, то краще самому не братися.

Акваріум під ключ: час

Запуск потребує певного часу. Оскільки акваріуми є різні, то заздалегідь точно окреслити час неможливо. Десь місяць або два. Деякі методи допомагають запустити швидше, і ми це робимо, якщо дуже треба. Але не радимо робити. Тут не потрібно влаштовувати гонки.

Старт акваріума потребує часу. Процес можливо прискорити, але краще – нехай все буде природньо.

Отже:

 1. Виготовлення акваріуму – до 2х тижнів, зазвичай 3 дні, якщо візьмете готовий – зразу;
 2. Добір та встановлення обладнання: якщо забажаєте чогось такого, чим ми не користуємося – час на доставку;
 3. Оформлення – доба;
 4. Посадка рослин – туди ж;
 5. Відстоювання – кілька тижнів, до 2х місяців.

Далі ви отримуєте готовий живий акваріум і детальну консультацію щодо його утримання.

Чи влаштовує вас такий розклад, чи ні – вирішуйте самі. Наша справа – запропонувати. Якщо у вас є можливість  робити все самостійно – добре. Якщо немає – ми допоможемо і повчимо. Грунтовні поради можна отримати в рамках послуги «консультація по акваріумах». І це не те саме, що теревені на форумах. Разом з нашими фахівцями ви можете прийняти участь у процесі запуска на будь-якому етапі, або просто споглядати. Таким чином ви одержите всі необхідні знання для подальшого підтримання рівноваги в своєму підводному князівстві. Дзвоніть – ми на вас чекаємо!