Купити відкритий акваріум

Акваріум Lux від компанії Blue BarbusДля нас питання у виборі відкритого  акваріуму чи закритий. Ми вибрали для себе модель для запуску акваріумів, що як по якості, так і по вартості нас влаштовує. Для чого потрібен відкритий акваріум? Ось на фотографії конкурс акваріумного дизайну. І там всі акваріуми відкриті. І також без кришки. В даному акваріумі є як плюси, так і мінуси. Так відкриті акваріуми зайняли своє місце. В Україні є Blue Barbus, Collar і ADA. Collar виготовляє маленькі акваріуми. З ними більше проблем, чим краси. ADA дуже дорога і працює з перебоями. Blue Barbus виготовляє акваріуми середнього розміру, і добре.

Ми ще розглядали акваріуми інших 2-х виробництв. Говорили, що зроблять без проблем. Але, насправді, хоча в них і дешевше, от тільки зовнішній вид не той. Шви зрізати одні не змогли. А в других вся стінка була в бульбашках. В Blue Barbus також траплялись бульбашки, але їх було значно менше. Також і поклейка у других вийшла з не дуже правильною геометрією. Одним словом, на даний акваріум потрібно “набити руку”. До речі, Collar виробляє хороші акваріуми по якості. От тільки навіть середні розміри не навчились робити.

Вибір між відкритим акваріумом та акваріумом з кришкою

І так, плюси відкритих акваріумів. По зрівнянні з акваріумами з кришкою.

  • Більш зручний. Якщо часто в ньому щось робити, то непотрібно знімати кришку.
  • Немає покровного скла. Світла більше поступає. В акваріумі з кришкою або слабке освітлення (Ferplast, Juwel), або потрібне покровне скло.
  • Акваріум може далі продовжуватись за свої межі. Коряги та рослини можуть виступати над водою.

Мінуси

  • тільки, що немає захисту між водою і повітрям. Відповідно рибка може випригнути. А кішка може сходити на рибалку.

На наш погляд виглядають 2 типи акваріумів. І закриті, і відкриті. Але, вибір за вами. Якому віддати перевагу. Ми використовуємо для себе обидва варіанти. Кожен по своєму особливий.

Чому відкритий акваріум Lux від компанії Blue Barbus

Якість. Чудова. Правильна геометрія, поліровка всього скла. Навіть внутрішнє скло також полірують. Чого ми не бачимо. Більш товсте скло.

Зовнішній вид.  Виглядає відмінно. Видно, що роблять, як потрібно.

Надійність. Акваріум в принципі вічний. Щоб він потік, по їх конструкції, взагалі не уявляємо, що з ним потрібно зробити для цього. І також гарантія 3 роки.

Ціна. Ми підрахували, що майже в 10 раз він дешевше, ніж ADA. І в  2,5 рази дорожче, ніж звичайний акваріум. Але, звичайний акваріум взагалі не виглядає в інтер’єрі. А даний виглядає супер.

Додаткове обладнання. До нього є світильник та фільтр. Якщо їх фільтр дуже великий і займає багато місця, то світильник супер. Ми його завжди ставимо на даний акваріум. Фільтр по можливості стараємось ставити зовнішній.

Акваріум Lux від компанії Blue Barbus